gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Türkücü Zara Anne Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu sanatçı zaranın doğum yaptığı bilgilerine yer vermektedir. Sesi, güzelliği ve düzgün yaşantısı ile birçok kişinin hayranlığının yanısıra takdirini toplayan türkücü Zara, bir kız bebek dünyaya getirerek anne oldu.

Geçtiğimiz Mart ayında Radikal yazarı Akif Beki ile dünyaevine giren Zara nın kızının şu an için henüz ismi belli değil. Sanatçıya geçmiş olsun ve gözaydın dileklerimizi sunuyoruz. Yeni doğan bebeğine sağlıklı, uzun ömürler dileriz.

Geçtiğimiz Mart ayında Radikal yazarı Akif Beki ile dünya evine giren ünlü türkücü Zara anne oldu. Bu sabah kız çocuklarını kucağına alan Zara ile Akif Beki çifti henüz bebeklerine isim koymadı.

Bir dönem Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanlığını da yapan Radikal yazarı Akif Beki ile sürpriz bir şekilde evlenen Zara anne oldu.

ZARA ANNE OLDU

Ünlü türkücü Zara ile Mart ayında dünya evine girdiği eşi Akif Beki’nin kızları bu sabah saatlerinde doğdu. Bebek haberini, CNN Türk'te Akif Beki ile birlikte Medya Mahallesi programını sunan Ayşenur Arslan duyurdu.

İSMİ HENÜZ BELLİ DEĞİL

Ayşenur Arslan bebeğin cinsiyetinin kız olduğunu ancak isminin henüz belli olmadığını açıkladı.

Asena_Sule ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Analı babalı büyüsün bebekçik.Darısı tüm isteyene :)

MaWiM bunu beğendi.
  3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    ayy maaşallah Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. pek severim Zara'yı bebeğinin bahtı başarısı güzel olsun inşallah..

4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Analı babalı büyütsün

5. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    akif beki ve zara birlikteliğini ardından evlendiklerini duyduğumda çok sevinmiştim ikisidde bizim örfümüze adetimize sonderece bağlı manevi değerlere önem veren bir çift kendileri.Şimdide RABBİM onların yuvalarını bir bebekle taçlandırmış sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat olması dileğiyle...........

Asena_Sule bunu beğendi.
Türkücü Zara Anne Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkücü İsyanı

Türkücü İsyanı

Elif Karlı adının türkücü olarak kalmasından ve Songül Karlı ile karıştırılmaktan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. Konservatuvarda halk müziği eğitimi aldığını ama pop albümler yaptığını söyleyen Karlı son albümü 'Erkek Kadın'ın satışından memnun olduğunu da sözlerine ekledi. Kaynak
  2. Zara - Şen Olasın Ürgüp

Zara - Şen Olasın Ürgüp

Şen olasın Ürgüp, dumanın gitmez, Kır atın acemi konağı tutmaz, Oğlum da pek küçük yerini tutmaz Cemalım Cemalım algın Cemalım Al kanların içinde kaldım Cemalım Ürgüp'ten de çıktığımı görmüşler Kıratımın gidişinden bilmişler Beni öldürmeye karar vermişler Cemalım Cemalım algın Cemalım Al kanların içinde kaldım Cemalım __________________
  3. Anneler günü kutlu olsun!

Anneler günü kutlu olsun!

anneler günü ile ilgili şiirler annelere şiir Melekler Mekanı olarak tüm annelerimizin ve anne adayı hamişlerimizin anneler gününü kutluyoruz. Sizlere Anneler günü ile ilgili genel bilgilere geçiyorum İlk anneler günü nasıl ortaya çıktı ve ne zaman kutlanıyor hepsi ve çok daha fazlasını aşağıdaki sizler için sunduğum yazıda bulabilirsiniz:) Her yılın Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler...
  4. 5 yaşında anne oldu???

5 yaşında anne oldu???

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Türkücü Zara doğurdu mu ?

Türkücü Zara doğurdu mu ?

Zara hamileydi, epeydir ses yok basında da çıkmıyor acaba doğurdu mu bilginiz var mı ? :)

Sayfayı Paylaş