Turp suyu saçları haftada 2 cm uzatıyor

İnş olr ben daha denemedim ama denemeyi düşünüyorum

Turbu kaynattim ocakta kaldi güvenemedim gerçekten ise yariyo mu ? yariyosa bidaha deniycem...

Kızlaaarr ben turp suyunu denedim ama siyah olarak. İlk başta turpu rendeledim sonra yarım saat su da kaynattım fazla kaynarsa vitaminleri ölür. Biraz soğuttum ılık halindeyken içine yumurta sarısı karıstırdım su gibi oldu ilk başta korktum acaba uzatırmı diye ama saçlarım çok kırıldı yandı kısa şu an uzaması için elimden gelen herseyi yaptım son olarak bunu denedim ve sadece 1 haftalık kullanımda 2 cm uzadığını gördüm kokusuda kalmadı saçımda yinede saçtan saça değişir emin olmadan yapmayın derim saçınıza zararda verebilir bilemeyiz.
1 hafta yapıp bırakmak zorunda kaldım çünkü haftada 3 gün yapıyordum ve saçımda 3 saat bekletiyordum boneyle sarıp fakat soğuk havalarda baş ağrısı yapıyor bi de sinüzitim olduğundan şimdilik bırakmak zorunda kaldım sınavlarım bitsin havalar ısınsın tekrar devam edicem ben çok memnun kaldım yalnız saçlarınızı ılık ya da soğuk suyla yıkamanız lazım saçtan arınması açısından :)
umarım hepiniiiz iyi sonuçlar alırsınııız

Geri