Turp suyu saçları haftada 2 cm uzatıyor

merhaba kızlar ben bu tup suyuna başlayalı 1 ay olmadı bunu yazma ihtiyacı duydum çünki neredeyse bir aydır saç uzatmayla ilgili okumadıgım konu kalmadı ve turp suyuna başladım benim saçım 1 nisanda kestirdim belime geliyordu ve şuan omzuma geldi çok kötü oldum agladım bukadar kısalacagını bilmiyordum neyse başladım ve maşallah nazar degmesin 3 parmak uzamış anladım çünki yeni çıkan saçların boyunu ölçtüm atmasyon degil inşallah uzatmak isteyenlerin saçları uzar bende içinde devam ediyorum turp suyuma sinemaki kürünede başlıycam bakalım yine bilgilendiririm.

kızlar ben denedim acayip uğraştırıcı bir şey turbu kaynat da sık da..şurda okuduğum yorumdan etkilendim bu şampuanı gittim aldım, o kadar uğraşıcağınıza paraya kıyın gidin alın, bence bu şampuan mucize hala nasıl duyulmadı millet turp suyu muyu uğraşıyor anlamıyorum. Siz de bir göz atın

Yönetimin notu: Lütfen link vermeyin..

edit by TİTAN

cok heveslendim qercekten bi ara sacim cabuk uzamisti ama simdi 1 bucuk sene oldu zor uzuyor sinir oldum. eyer turp suyu bukadar ise yariyorsa 1 ayda 8 cm uzarsa harika bisey olur yaaa. deneyenler yazsin lutfen. herkes soyluyo deneyen varsa diye ama merak edilende o zaten.. denediqimde bende yazarim..

ben gecen televizyonda gordum. sampuanin icine kattiginiz yaglarin saca hic bir faydasi kalmiyorki. sampuani saca surdugun anda sampuan kopurur ve icinde ki yagi da kirar arindirir.. sampuanin ozelligi de bu degilmi zaten :) mantikli olan onceden saca surup sacin yagi icine cekmesi.. sonrada sampuanla yikarsin fazlasi gider. ama saclarin o yagin besleyici maddelerini icine cekmis olur ;) biraz mantikli dusunelim bazi seyleri yapmadan once ;) selamlar

Arakadaşalr benim saçımda aynı şekilde yıllardız omzumdaydı şubat ayında çeneme kadar kestirdim bemix bephanten evigen ampul ve yumurta sarısı kullandım evet saçlaçrıma etki etti saçlarım şuan omzumdan 1 karış aşağıda bunlarıda kullanabilrsiniz 6 ayda bukadar uzatabildim şimdide turp kullanıcam inşallah daha fazla sıonuç alırım belime gelsin istiyorum he birde keratin losyonu çok işe yarıyormuş. Bir de arkadaşlar turp suyunda yumurta sarısı kullanmasak olurmu ? gına geldi kokusundan annemde çok kızıyorr artık :D

ya ınss uzar 1 sene oldu kestırelı ama 5 cm kadar uzadı ya cok moralım bozukk

arkadaşlar ben saçımı kulaklarıma kadar kestirmiştim ilk başlarda çok rahattım sonra saçım şekil almayınca acayip pişman olmuştum internette hemen hemen her sayfayı kontrol ettim ve bu turp formülünü denemek istedim önce dökülür diye korktum ama denedikten sonra dökülmediğini fark ettim saçım omuz aşağısına kadar uzadıktan sonra bıraktım ama daha fazla uzamasını istiyorum ve tekrar başlayacağım gayet rahat bir formül koku falanda kalmıyor çok işime yaradı saçının uzamasını isteyen herkese tavsiye ederim...

arkadaşlar merhaba. ben haziran ayından beri kanser tedavisi görüyorum ve kemoterapi alıyorum. doğal olarak saçlarım artık yok hepsi döküldü. eskiden saçlarım belimdeydi. internette bu turp suyu ile yapılan kürü gördüm. tedavi bittiği için saçlarım çıkmaya başladı ve saçlarımın bir an önce uzamasını istiyorum. 3 seferdir bu kürü yapıyorum deneyen arkadaşlardan acil cevap bekliyorum. gerçekten işe yarıyor mu ve yaklaşık ne kadar sürede ne kadar uzatıyor bu yöntem. yanıtlarsanız sevinirim.

Geri