gebe
  1. siyahinci50

siyahinci50 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    eşim ve çocuklarımın oldu heryerde yaşarım

turşu konusunda iddalı olan melekler buyurun

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında siyahinci50 tarafından paylaşıldı.

slm melekler güzel bir sonbahardayız ve kış hazırlıkları yoğun olan bir mevsimdir,sizlere turşu tarifi vereyim.:thanks: KARIŞIK TURŞU
    malzemeler= yarım kilo freg domates(olgunlaşmamış domates)
    yarım kilo havuç,yarım kilo kornişon,yarım kilo taze kelek,yarım kilo domates ,yarım kilo taze küçük yeşil biber,1 baş sarımsak ,1 şişe sirke,su, tuz
    biber hariç bütün malzemeyi doğrayın, 5 kiloluk bir turşu kabına koyalım,sirke ,tuz ve sarımsakları ekleyip kalan kısmına kabımız dolana kadar su koyalım .bir hafta sonra yemeye hazır olur AFİYET OLSN:)

turşu konusunda iddalı olan melekler buyurun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülmeye İhtiyacı Olan Buyursun İçeri

Gülmeye İhtiyacı Olan Buyursun İçeri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Turşu

Turşu

turşu kurmak kötü kimselerin ahlakı ile ahlaklanmaya, malı işraf etmeye, sözünüden caymaya, dinden yüz çevirmeye; Turşu yemek bol rızka, hastanın turşu yemesi iştahının açılmasına ve iyi olmasına delalet eder.Rüyada turşu insanın çok istediği bir işten beklediği iyi sonuçları alamayacağı, hayal kırıklığı yaşayacağını işaret eder. Rüyada turşu kurmak, haram para kazanacağına işaret eder....
  3. Resimli Turşunun Büyüsü yapılışı burada melekler

Resimli Turşunun Büyüsü yapılışı burada melekler

Turşunun Büyüsü Tarifi , Resimli Turşunun Büyüsü Tarifi , Benim gibi turşu sevenler için ve iştahı açılsın isteyenler için, bu yazımızda turşunun büyüsü yapılışı hakkında bilgiler sunuyoruz ve gerek pilav ve köftelerle lezzetli olan bu tarifimze geçmeden önce, bir de sizlere çiğ köfte tarifi konumuzu incelemenizi tavsiye ediyoruz Melek'ler:) Turşunun Büyüsü MALZEMELER havuç lahana...
  4. Ben İtiraf Ediyorum Sizde Buyurun Melekler :)

Ben İtiraf Ediyorum Sizde Buyurun Melekler :)

Acilisi ben yapiyim. concon 13 - 14 yasimdayken büyükbabamin cep telefonundan kendi telefonuma kontör yolluyodum.Ve bunu sacma sapan seyler icin kullandim.Hep icimde kalmisti hahaha Öyle az bisey deildi bayagi da coktu kontörlerin miktari :D:D
  5. Melekler hangi konuda tehlikelisiniz?

Melekler hangi konuda tehlikelisiniz?

Hiç birileri için tehlikeli olabileceğinizi düşündünüz mü? İş yerinde, aşkta, kendinize karşı veya her konuda tehlikeli olup olmanızı anlamanızı sağlayan testi yanıtlayın, tehlikeli misiniz öğrenin! 1- Maskeli baloya giderken hangi kıyafeti tercih edersiniz? a) Kendi kıyafetinizle ancak maske takarsınız, b) Prens veya prenses c) Maymun veya tavşan d) Kara şövalye 2- Hoşlandığınız kişi...

Sayfayı Paylaş