Turşunun Üzerinde Köpük Tabakası Oluşmuşsa

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

Kavanozda kaldırdığınız turşuların üzerine bir zaman sonra bir köpük tabakası oluşur. Bunu kaşıkla alın ve turşunun üzerine bir parmak kalınlığında zeytinyağ dökün.:)

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye

iyi oldu bu bilgi.. bizim tursunun üstünde kopük vardı :D halledem hemen.. teşekkürler:)

Turşunun Üzerinde Köpük Tabakası Oluşmuşsa konusuna benzer içeriklerimiz
  1. turşunun büyüsü

poşette turşu nasıl yapılır poşette turşu yapımı poşet poşet yapımı Tavsiyeler *miktarı kendinizin isteğine göre ayarlayınız *arzu ederseniz içine 2-3 adet sap kekik koyarak değişik bir lezzet elde edebilirsiniz. Malzemeler havuç lahana sivri biber domates salatalık patlıcan dolmalık biber %4 kaya tuzu üzüm sirkesi s Yapilis Tarifi patlıcanlar ve dolmalık biber oyulur. havuç ,...
  2. köpük

Köpük Temiz sabun köpüğü uçarı mizaçlı insana yahut tutarsız duygu ve düşüncelere; Kirli sabun köpüğü malın zekatına, insanın günahlarını sildirecek tövbe ve iyiliğe delalet eder. ( Su köpüğü için Bakınız; Su.)İlerde aldığınız tüm işerde başarıya ulaşacaksınız demektir. Sizi çok iyi bir gelecek bekliyor. İlerde aldığınız tüm işerde başarıya ulaşacaksınız demektir. Sizi çok iyi bir gelecek...
  3. köpük denizi:):)

Kucultulmus Resim Orjinal Boyutta Gormek Icin Tiklayiniz. 1}x513 and weights 320KB. Kucultulmus Resim Orjinal Boyutta Gormek Icin Tiklayiniz. 1}x450 and weights 231KB.
  4. Turşunun Faydaları ve ZArarları

turşu yararları ve faydaları nelerdir turşunun faydaları turşu nasıl yapılır turşu hakkında bilgileriçin yazımıza buyrun Geçenlerde turşu kurmak istedim heves işte :D:D yaptımda eğer bozulmaz ise Salatalık :Turşusu kurdum şuan için görünüşü çok güzel ( maşallah ) merak ettiğim birşey vardı Turşunun Faydaları ve Zararları neydi. Gebelikte Yendiği Zaman Zararları varmıydı? işte bu sorumun...
  5. Kızlar Turşunun Büyüsü Tarifi istiyorum

Turşunun Büyüsü Tarifi nedir bilen var mı acaba Turşunun Büyüsünün yapılışını varsa lütfen tarifi bana da versin :)
  6. Resimli Turşunun Büyüsü yapılışı burada melekler

Turşunun Büyüsü Tarifi , Resimli Turşunun Büyüsü Tarifi , Benim gibi turşu sevenler için ve iştahı açılsın isteyenler için, bu yazımızda turşunun büyüsü yapılışı hakkında bilgiler sunuyoruz ve gerek pilav ve köftelerle lezzetli olan bu tarifimze geçmeden önce, bir de sizlere çiğ köfte tarifi konumuzu incelemenizi tavsiye ediyoruz Melek'ler:) Turşunun Büyüsü MALZEMELER havuç lahana...
  7. Ozon tabakası neden delindi ?

Ozon tabakasının delinme sebeplerini merak ediyorum.Bildiğim ozona zarar veren gazların havaya bırakılması. Hatta şimdi deodorantlar ona göre yapılıyor ve üzerinde ozon zararsız yazıyor. Peki ya diğer sebepler neler ?
  8. Turşunun Üstünün Beyazlamaması İçin Ne yapılmalı?

turşunun üstünün beyazlamaması için, turşunun yüzü neden beyazlar, turşunun beyazlamaması için Sevgili melekler, her yemeğin yanında olduğu kadar özellikle de kuru fasülye ve nohut gibi bakliyatların yanına çok yakışan turşularımızın üstü zaman zaman beyazlaşır. Bu beyazlamanın olmaması için ise yapmanız gereken şey çok basit :) Turşu kuraraken, kuracağınız kavanozun dibine nohut taneleri...
  9. Turşunun Zararları ve Faydaları Bu Yazımızda...

turşunun zararları, turşunun faydaları, turşu hakkında Sevgili melekler, özellikle hamilelikte aşermek dendiğinde aklınıza ilk ne geliyor? Turşu değil mi? :D:D "Ye turşuyu çıkar ayşeyi, ye tatlıyı çıkar hakkıyı" lafını kim bilmez? :D:D Şaka bir yana hamilelikle özdeşleşmiş olan turşunun acaba sağlığa ne gibi getirisi ya da götürüsü var? Turşu sağlıklı birşey mi, yoksa damak tadı...
  10. Gözyaşı Film Tabakası Ne Demektir?

Normalde, göz, gözyaşı ile sürekli yıkanır. Gözyaşı, gözün nemli ve rahat kalmasını sağlar. Bazen gözyaşı yeterli miktarda üretilemez. Bazen de gözyaşı kalitesi bozulmuştur gözü yeterince ıslatamaz . Bu durum “kuru göz” olarak bilinir. Gözlerimizde gözyaşı üretimi için iki yöntem mevcuttur. İlki devamlı olarak göz ıslanmasını sağlayan yavaş ve sabit gözyaşı salınımı ikincisi ise ağlama, göze...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. turşunun beyazlamaması için ne yapılmalı