gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Turuncu gri kombinasyonlu ilginç bir salon örneği

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Turuncu gri salon dekorasyonu Puzzle duvar dekorasyonu
    turuncu rengi ve gri rengi ayrı ayrı sevsemde bu turuncu gri kombinasyonlu salonu çok beğenmedim. Ama puzzle duvarlar gerçekten çok ilginç ve hoş duruyor. Bu duvarlara puzzle koltuk takımı çok uyar:)

Turuncu gri kombinasyonlu ilginç bir salon örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlginç Bir Mimari Örneği

İlginç Bir Mimari Örneği

ilginç tasarım mirari örneği modelleri hakkında merak edilen herşey burada. Mimar Jonathan Segal tarafından tasarlanmış ve daha önce terk edilmiş ve yaklaşık 20 yıl kadar boş olan bu ev yeni haliyle oldukça ilgi çekiyor. Farklı ve bir o kadar da modern dizayn edilen bu evin içini gezmek ister misiniz? İster güneşlenmek için ister spor için çok uygun ferah bir ortam hazırlanmış; Son derece...
  2. İlginç bir tasarım örneği daha

İlginç bir tasarım örneği daha

İlginç Tasarımlar Portatif sandalye Bu tasarımcılar o kadar değişik şeyler tasarlıyorlar ki ne olduğunu baştan anlamak çok güç. Bir bilmece bildirmecem var melekler. Acaba bu nedir nedir? Bilemediyseniz yardım edeyim. Mesela ortadan ikiye ayıralım Aslında 2 adet sandalyeymiş diyenler için yanlış cevap. Çünkü bu tasarım aslında 2 sandalye, 2 sehpa. Nasıl mı? İşte böyle;
  3. Hoş bir salon dekorasyon örneği

Hoş bir salon dekorasyon örneği

Renkli salon dekorasyonu Nar çiçeği salon dekorasyonu Nar çiçeği rengi ferah bir salon dekorasyonu oryata çıkarmış. Salonda kullanılan objeleride çok beğendim. Hepsi nar çiçeği salon dekorasyon örneği ile uyum içinde olmuş. Özellikle mumluklar tam benim tarzım.
  4. İlginç bir sehpa örneği

İlginç bir sehpa örneği

Farklı sehpa tasaımları İlginç sehpa örnekleri eğer farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız bu bisiklet tekerlekli sehpa modeli ilginizi çekebilir meleklerim. Sanırım tasarımcısı tekerlekli sehpa fikrinden yola çıkmış. Tekerleği biraz büyüterek bu ilginç sehpayı tasarlamış:) Salon dekorasyonu için şık bir sehpa olacaktır.
  5. 2016 gri salon dekorasyon önerileri

2016 gri salon dekorasyon önerileri

Salon dekorasyonlarımız en sık değişime uğrayan dekorasyon modellerimiz arasında kendini göstermektedir. Farklı görünümlü bir salon elde etmeyi arzulayanlar arasında yer alıyorsanız gri rengin ihtişamını hissedebileceğiniz siyah- beyaz karışımı bir rengin hakim olduğu salon dekorasyon model uygulaması tercih işleminde bulunmaya özen göstermelisiniz. Gri renkli odalarda içim sıkılır diyenler...

Sayfayı Paylaş