gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tut ELLeriмden Yoksα Cok Gec OLαcαk

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tut ELLeriмden Yoksα Cok Gec OLαcαk

ellerine sağlık canım

Tut ELLeriмden Yoksα Cok Gec OLαcαk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karsıya gec

karsıya gec

kafanızın üzerindeki nesneyi karşı taraftaki adama teslim edip tekrar geri döneceksiniz kaplumbağalar gelen yemleri yutmaya çalışıyor eğer yemi yutan kaplumbağanın üzerindeyseniz suya düşüyorsunuz haydi kolay gelsin :D http://www.bilgisizin.com/afislerimiz/FlashOyunlar/turtlebridge.swf
  2. Gıtmelıyım Cok Gec Artık...........

Gıtmelıyım Cok Gec Artık...........

Yüreğimdeki senli izleri siliyorum bir bir.. Bu kez oldu,bitti derken.. Lekesi Takılıyor gözlerime senden kalanların... -Senden başka hiç kimseyi... -Sus..! Tenini okşayan dudaklarım yanaklarından süzülenlere gebe.. Çatlamış ,susamış,sana aç... Teninde yeniden can bulmak ister gibi burkulmakta.. -Seni çok özledim desem? -Deme..! Nolur.. Cama yansıyan...
  3. TutSak...

TutSak...

Buyrun meleklerim, cok duygusal bir paylasim daha sizlerle...
  4. artık cok gec...

artık cok gec...

" Bir gidişi yaz" dediler, "yazarım" dedim... Gitmeleri öğrenmiştim… Susardı, susardım, susardık, suskularca..... Bilinir bilinmez bir şarkının içinde kaybolurduk. Biz en çok susmayı sevdik, sevmeyi sevemediğimiz kadar. Koptuk ve dağıldık her şeye. Giderken durduramadık birbirimizi. Durdurmaya elin, elim, ellerimiz yetmedi. Eğitemedim çocuk kalmış korkularımı,...

Sayfayı Paylaş