gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tut Yüreğimi...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Sanki seni sevsem..,
    Denizler bardağa dolacak..

Bir yudumda sanki..,
    Gökyüzü ciğerlerime konacak..
    Mavi olacağım..

Sanki parmaklarım adını söyleyecek..
    Ve hiç bilmediğim şehirler olacak yüzüm..

Kimlere sevdalı olmadı bu dünya..
    Sanki seni sevsem..,
    Yeniden doğacak..

Tut yüreğimi..
    Seninim sanki..

Tut yüreğimi..
    Kaçacak yerim kalmasın..

Tut Yüreğimi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıkı Tut Yüreğini

Sıkı Tut Yüreğini

Sıkı Tut Yüreğini Düşmek; bazen bir daha kalkamamaktır. Bazende, daha iyi kalkmak toparlanmak, eskisinden daha diri olmamaktır ruh için.Elbet beden düşecek toprağa tıpkı bir yaprak gibi. Bir kıvılcım gibi söner bedenler.Elbet bedenler toprak olur. Ya düşen yürekse ve ruhumuzsa ne olur? Yaşamın pırıltılarında esir ettiğimiz sımsıkı tutamadığımız yüreğim ne olur,ah yürekler ne olur?...
  2. Hep Gidenlerin Yasını Tuttu Yüreğim

Hep Gidenlerin Yasını Tuttu Yüreğim

Hep gidenlerin yasını tuttu yüreğim… Gitmelerim olmadı ki benim.. Gidenlere tanık oldum da, Bir ben ögrenemedim gitmeyi... Fırsatım olmadı belki de.. Gidişlere aglarken, gitmelere varamadım.. Gitmek icin gelenlere actım gözlerimi.. Sonra ne mi oldu? İzledim sessizce gidişleri… İzlerken, kendimi unutmusum… Sarılmışım yalnızlığıma… Anladım artık…! Gidenlere ait benim...
  3. Gamze & kıvılcım-tutsak yüreğim

Gamze & kıvılcım-tutsak yüreğim

Tutsak bu yürek seninle dolu Sevgisiz öksüz bir çocuğun gözyaşı gibi Çaresiz sensiz ama benimle Ben sen olmuşum ben sendeyim Yokluğunda var olmak zormuş sebebim Sensiz bir çocuk gibi ağlar gözlerim Çaresiz ayıplardan gel kurtar beni Kaybolmuş kayıplarda tutsak yüreğim
  4. TutSak...

TutSak...

Buyrun meleklerim, cok duygusal bir paylasim daha sizlerle...

Sayfayı Paylaş