gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Tutku Tutkuyla Öl

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 01 -Intro (Freestyle)
    02 - Tutkuyla Öl
    03 - Gemileri Batacak feat. Sabonis - Brsmc
    04 - Elveda feat. Kapriss
    05 - Yarına 5 Kala feat. Ozan & Rashness
    06 - Ürkek Dudaklar
    07 - Yanı Başına feat. Sabonis
    08 - Uzat Ellerini (Demo)
    09 - Kaşara Değil Kaşınana
    10 - Gaz Basa

Tutku Tutkuyla Öl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tutkunun Dansı

Tutkunun Dansı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yaşar İpek - Bir Tutku

Yaşar İpek - Bir Tutku

yaşar ipek bir tutku bir tutku alışkanlık oldu bende alışkanlık oldun bende yaşar ipek Bir Tutku aliskanlik oldun bende Inan yasiyorum senin hayalinle Bu deli gönlüm ne hallerde Sensizlik ölümdür bende ah Sensizlik ölümdür bende Yeter artik hasretine dayanamam Dön artik bittim yasayamam Yoklugun bana ölümden beter Gözlerim yollarda kaldi ne olur gel Sensizlik bana ölümden beter Gözlerim...
  3. Topuklu tutkusundan vazgeçemiyor

Topuklu tutkusundan vazgeçemiyor

Ünlü şarkıcı Victoria Beckham, ayak kemiklerinin eğriliği yüzünden birkaç haftadır düz babetlerle arz-ı endam ediyordu. Ancak topuksuz ayakkabı giymeye daha fazla dayanamadı ve dayanılmaz acılarına rağmen...
  4. ASK TuTKuDuR

ASK TuTKuDuR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş