gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tutmak / tutunmak

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kaçan yahut uçan şeyleri tutmak hayırlı fırsatlar yakalamaya, Birini elinden yahut kolundan tutmak ondan güç almaya; Bir şeye yahut bir kimseye tutunmak ona dayanmaya ve güvenmeye delalet eder.

Tutmak / tutunmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent - Acılara Tutunmak

Haluk Levent - Acılara Tutunmak

Acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde O yuvasız çalı kuşu bense kafeste kanarya O dolaşmış daldan dala savurmuş yüreğini Ben bölmüşüm yüreğimi baş kaldıran dizelere Aramakmış oysa sevmek özlemekmiş oysa sevmek Bulup bulup yitirmekmiş düşsel bir oyuncağı Yalanmış hepsi yalan yalanmış hepsi yalan Sevmek diye bir şey varmış sevmek diye bir şey yokmuş Acı çektim günlerce acı çektim susarak Şu...
  2. Dosya Tutmak:

Dosya Tutmak:

Madde 52 - Avukat, üzerine aldığı her iş yahut yazılı mütalasına baş vurulan her husus hakkında düzenli dosya tutmak zorundadır. Avukat, kendisi tarafından yazılan veya taslağı yapılan her belgeyi imzalamakla yükümlüdür.
  3. Acılara tutunmak (akor)

Acılara tutunmak (akor)

acılara tutunmak akor ağlamakmış oysa sevmek akor Kapo 3 Em ** D G Acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde Em ** D Em O yuvasız çalıkuşu bense kafeste kanarya Em ** D G O dolaşmış daldan dala savurmuş yüreğini Em ** D Em Ben bölmüşüm yüreğimi başkaldıran dizelere Nakarat:...
  4. Acılara Tutunmak

Acılara Tutunmak

Çok sevdiğim bu şarkıyı siz meleklerim için resimlendirmek istedim....

Sayfayı Paylaş