gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

tutmayın beni çok pis dalacam ben bunlara :))))

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    supeeeeeeeeeeeeer

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Karpız gibi yirim siizi yirimm :)

tutmayın beni çok pis dalacam ben bunlara :)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tutmayın beni :)))

tutmayın beni :)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nalan - Tutmayın Beni

Nalan - Tutmayın Beni

Öyle bir ateşki bu sorma Öyle bir sardı ki Allah Allah Gel bu gözlere esir olma Öyle bir vurdu ki Allah Allah Öyle bir bakış ki seninki Öyle bir yakış ki Allah Allah Öyle bir sevda ki benimki ahh Aklımı al hadi Sar beni sar hadi Uzun etme gel hadi Deli gibi seviyorum tutmayın beni Şaka değil yanıyorum tutmayın beni Ölürüm de vazgeçmem teslim olmam Hiç anlamam istiyorum tutmayın beni
  3. Bunlarda Benden***

Bunlarda Benden***

*Risksiz yaşamda başarı aramak, bulanık suda balık avlamaya benzer. *Başkalarının bilgisiyle bilgin olabilsek bile, ancak kendi aklımızla akıllı olabiliriz. (Michel de Montaigne) *Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. * Haksızlığa sapıp bütün insanların seninle beraber olmasını sağlamaktansa, adaletle hareket edip tek başına kalmak daha iyidir....
  4. Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum...

Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum...

Ne zamanı bir dakika önce geriye alabirim Ne de geleceğimi bir dakika sonra yasayabilirim En bildiğim şeyi yapmalıyım; Seni sende bir ömür boyu sevmeliyim.. Ve seni bir ömür boyu yüreğimde nefesim gibi bilmeliyim.. İnce bir çizgi kalbimde sana olan Duygularım; Ne adını koyabiliyorum bu sevdanın Ne de kendime uykusuz gecelerimi sorguluyorum Sadece tek bildiğim şeyi seni canımdan öte...

Sayfayı Paylaş