gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

tutmayın hüüüppp edecem:)))

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

tutmayın hüüüppp edecem:))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tutmayın beni :)))

tutmayın beni :)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nalan - Tutmayın Beni

Nalan - Tutmayın Beni

Öyle bir ateşki bu sorma Öyle bir sardı ki Allah Allah Gel bu gözlere esir olma Öyle bir vurdu ki Allah Allah Öyle bir bakış ki seninki Öyle bir yakış ki Allah Allah Öyle bir sevda ki benimki ahh Aklımı al hadi Sar beni sar hadi Uzun etme gel hadi Deli gibi seviyorum tutmayın beni Şaka değil yanıyorum tutmayın beni Ölürüm de vazgeçmem teslim olmam Hiç anlamam istiyorum tutmayın beni
  3. Buzdolabının kapağını açık tutmayın

Buzdolabının kapağını açık tutmayın

Buzdolabının kapağını açık tutmayın Buzdolabının dondurucu ve gövde kapısının açılıp kapanması esnasında önemli ölçüde soğuk hava kayıpları olur. Bu yüzden kapıları mümkün olduğu kadar az açık tutmaya özen gösterilmelidir. Buzdolabına sıcak malzeme koymayınız. Aksi halde üniteniz ısıyı uzaklaştırmak için daha uzun süre çalışarak enerjiyi fazla tüketecektir. Sıvı yiyeceklerin üzeri...
  4. Hayatin Ucundan Tutmayin, Boğazina Sarilin

Hayatin Ucundan Tutmayin, Boğazina Sarilin

Birbirlerini severek evlenmişlerdi. Altı yıllık birliktelikleri evlilikle noktalanmıştı. Yedi yıldır da evli idiler, iki yaşındaki küçük Ceren’leri ile mutlu idiler... Aslında kadın mutluluk rolü oynuyordu. Yaşadığı hayat onu boğuyordu, sanki içinde saatli bir bomba vardı, bir patlasa herkesi yakacaktı. Mutsuzdu ama nedenini bir türlü bilemiyordu. Üniversiteyi bitirdikten sonra bir süre...
  5. Sahur Yapmadan Oruç Tutmayın!

Sahur Yapmadan Oruç Tutmayın!

sahur yapmadan oruç tutulur mu sahurda yenmesi gerekenler Sevgili melekler, ramazan ayında pek çok insan kah uykularını bölmemek için, kah yiyip yatınca rahatsız olduklarını iddia ettiklerinden sahura kalkmadan oruç tutmaya çalışırlar. Oysa bu son derece yanlıştır. Memorial Ataşehir Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü'nden Uzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk, sahurun Ramazan'da 'altın öğün'...

Sayfayı Paylaş