gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

tutukLu kaLdım..

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

tutukLu kaLdım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ergenekon'da tutuklu listesi

Ergenekon'da tutuklu listesi

ergenekon tutuklu listesi tutuklu generallerin listesi Ergenekon'da tutuklu sayısı 58'e yükseldi. Listede kimler yok ki! Ayakkkabı tamircisinden emekli generallere kadar... Ergenekon operasyonu kapsamında kimler tutuklandı? İşte tam liste Şu ana kadar tutuklananlar: Emekli Askerler: Emekli Orgeneral Hurşit Tolon Emekli Orgeneral Şener Eruygur Emekli Albay Atilla Uğur Emekli...
  2. Tutuklu başkana CHP'den ziyaret

Tutuklu başkana CHP'den ziyaret

CHP'den bir grup milletvekili, Tekirdağ Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan Çorlu Belediye Başkanı Altan Ersin'i ziyaret etti. CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mehmet Ali Özpolat, cezaevi çıkışında yaptığı açıklamada, ''Belediye başkanımız, davanın bir an önce açılmasını, kendisinin burada haksız bir şekilde bulunduğunu söylüyor. Kendisine güveniyor. Morali de iyi....
  3. tutuklu kaldım!!!

tutuklu kaldım!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sezen Aksu-Ben Sende Tutuklu Kaldım

Sezen Aksu-Ben Sende Tutuklu Kaldım

BEN SENDE TUTUKLU KALDIM.. Ne senden öncesi Ne senden sonrası Ne senden öncesi Ne senden sonrası Ayrılık aman Ölümden yaman Geçmiyor zaman geçmiyor Ne anam, babam Ne hoş hatıram Yetmiyor canım yetmiyor Ben sende tutuklu kaldım Kendi hayatımdan çaldım Yedi cihan dolandım Bana mısın demiyor Ben sende tutuklu kaldım Kendi hayatımdan çaldım Yedi cihan dolandım Bana mısın demiyor Sakladım...

Sayfayı Paylaş