gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası ile ilgili Atasözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası ile ilgili Atasözleri yerli malı haftası ile ilgili atasözleri arıyorum kısa olursa sevineceğim. Sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası ile ilgili Atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası

İnsanların parasını, malını eşyalarını, zamanını ve sağlığını gerektirdiği gibi korumak ve kullanmasına tutumlu olmak denir. Tutumluluk hiçbir zaman cimrilik demek değildir. Tutumlu insan eşyasını, malını düzenli ve temiz kullanır. Zamanını boşuna harcamaz. Kendisine ve çevresine yararlı işlerle geçirir gününü. Böylece kötü alışkanlıklardan da kurtulur. Mutlu ve güvenli olur. İnsanlara...
  2. kısa tutum ve yatırım haftası şiirleri

kısa tutum ve yatırım haftası şiirleri

tutum ve yatırım haftası şiirler ile şiirlerini arıyorum. Tutumlulukla ilgili yazılar lazım sağolun.
  3. Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası İle İlgili Yazı ve Şiirler Burada

Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası İle İlgili Yazı ve Şiirler Burada

tutum yatırım türk malları haftası belirli günler ve haftalar yazılar şiirler ile ilgili bilgiler burada melekler. Her yıl 12-18 Aralık tarihleri arasında Belirli Günler ve Haftalar kapsamında Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası kutlanır melekler :) Okul yıllarınızdan hatırlarsınız. O hafta içinde yerli malları kullanmanın önemi, tutumluluk nedir, nasıl tutumlu olunur gibi konularda...
  4. dil ile ilgili atasözleri ve anlamları

dil ile ilgili atasözleri ve anlamları

dil ile ilgili atasözleri ve anlamları dil ile ilgili atasözleri ve deyimler dille ilgili atasözleri ve deyimler dille ilgili atasözleri ve anlamları dahası burada arkadaşlar. Dilin kemiği yoktur, ağzı torba değil ki büzesin gibi dil ile ilgili atasözleri ve anlamları bir çok çeşidiyle kulağımıza geliyor Melek'lerim. Daha bilmediğimiz dille ilgili atasözleri ve deyimleri o kadar çok ki, biz de...
  5. rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri

rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri

arkadaşalr bana rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri lazım. şimdiden tşk ederim

Sayfayı Paylaş