gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Tutun tutun

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tutun tutun
    çok şirinler sagol cnm

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Tutun tutun

sen de saol canım

Tutun tutun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tut Elimden

Tut Elimden

Umudum var duy sesimi Bu sevda bu sevda bitmez bu sevda.. Umudum var duy sesimi Bu sevda bu sevda bitmez bu sevda.. Umudum var Tut elimi Vuslat yakindir ey sevgili Umudum var yarinlarla Vuslata inan ki az zaman var Umudum var bin sevda boyu Kır zincirlerini Gel benimle Sevda bir umut Hasret bir umut "Sev" dedi Tanri bana Sevdim iste.. Aglama N'olur gül yarim Can...
  2. Umutlarına tutun ...!

Umutlarına tutun ...!

Umutlarına tutun ...! Gözlerin ; Yakup sabrıyla seyreylediği bir direnişle karşılasın sıkıntılarını Kalbin ; kuyularda ümidini diri tutan Yusuf’un çaresizliğiyle beklesin kurtuluşunu Düşüncelerin ; iffetine suskunluk yeminleri etmiş Meryem kadar sessiz anlatsın masumluğunu Özlemlerin ; Medine’de Muhammed’in (sav)gelişini bekleyen insanların coşkusuyla karşılasın vuslatını
  3. TutSak...

TutSak...

Buyrun meleklerim, cok duygusal bir paylasim daha sizlerle...
  4. Dilek tut

Dilek tut

Okumadan dilek tutun Bismillahirrahmanirrahim, Vela havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim. Allahümme inni esabet ya kadümü ya daimü yasekde yeus yabudu ya semedü ya hayyümü ya kayyümü ya zel celali ve ikram fiin teccihan fevui hasilla hala ihake illahu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim. Yüce Allah bu duayı ! 1251 yılında birinin eline geçirmiş 7 yapıya dağıtmış...

Sayfayı Paylaş