gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tuvalet alışkanlığı hakkında

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

oğlum 2 yaşında çişini yaptıktan sonra söylüyor ama lazımlığa yapmıyor. ona tuvalet alışkanlığını nasıl kazandırabilirim bilgisi olan tecrübeli anneler yardımcı olabilirmi

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    yeni başadıysanız çişten çıakrmaya gayet normal böyle yapması alışması bi kaç ayı alıyor kolay gelsin :) lazımlığa oturmuyorsa ısrar etmeyin baskıcı davranamyın sonra inatlaşıyolar 2 yaşınd agayet aklı eriyor şarkı söyleyerek yaptırabilirsiniz sizle beraber oturta bilirsiniz oyun gibi yaklaşın.

tuvalet alışkanlığı hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alışkanlık

alışkanlık

alışkanlık hikayeleri Gitgide alışıyorum sana.... Hiçbir alışkanlık bu kadar güzel olamaz... Ellerin ellerimden uzaksa nasıl güçsüzüm bilemezsin... Yanımda olduğun zamanlar; sigara dumanı gibi ciğerlerime doluyor, alkol gibi damarlarıma yayılıyorsun... Durmadan başım dönüyor verdiğin hazdan... Alışkanlıklar daima korkutur beni... Düşün ki ben yaşamaya bile alışkın değilim... Kendimi kendime...
  2. Tuvalet

Tuvalet

rüyada tuvalet kagidi görmek rüyada kağıdı görmek kağıdı beyaz ruyada kagidi gormek Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;...
  3. Yemek Alışkanlığınız Kişiliğiniz Hakkında İpucu Veriyor

Yemek Alışkanlığınız Kişiliğiniz Hakkında İpucu Veriyor

Kızlar yapılan araştırmaya göre yemek alışkanlığınız kişiliğimiz ele veriyormuş...Örneğin kırmızı et sevenler sosyal kişilerken peynir sevenler resmi kimselermiş ilginç değilmi :tik: * Patates kızartması sevenler: Başarılıdırlar. Hem iş, hem de özel hayatlarında ödüllendirilmeyi severler. Patates kızartması ve kraker sevenlerle iyi anlaşırlar. * Kraker sevenler: Her zaman dalgın ve...
  4. 18 aylık kızıma tuvalet alışkanlığı?

18 aylık kızıma tuvalet alışkanlığı?

Kızım 18 aylık acaba tuvalet alışkanlığı için nasıl bir zamanlama?Lazımlık almaya karar verdim.İçinizde bebeği 18 aylık olup tuvalet alışkanlığı kazanmış olan varmı ?
  5. Çocuklarda Tuvalet Eğitimi Hakkında Bazı İpuçları

Çocuklarda Tuvalet Eğitimi Hakkında Bazı İpuçları

çocuklarda tuvalet eğitimi nasıl verilmeli çocuklarda tuvalet alıştırma çocuklarda tuvalet alıştırma yaşı Sevgili melekler, ebeveynler için bazen çok zorlu geçen bir süreç olan tuvalet eğitimi hakkında sizlere bazı bilgiler ve ipuçları vermeye çalışacak, bu konuda hem çocuğunuzun hem de sizin üzülmemeniz için nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bazı uyarılarda bulunacağız......

Sayfayı Paylaş