gebe
  1. acqua

acqua Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Tuvalet eğitimi verecez derken ev tuvalete döndü

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında acqua tarafından paylaşıldı.

27 aylık oğlumu bezden ayırmak istiyorum. Bu biraz da zorunluluk oldu çünkü poposu isilik oldu ve çok sıkıntı yaşıyor. Ancak lazımlığa ya da tuvalete yapma konusunda henüz bir yol katedemedik. Nereye denk gelirse yapıyor. Koltuklar, halılar...Acaba ne kadar sürer bu süreç?

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

aynen canım aynen benımıde ole senın konuyu acman bır ay olmus acaba ayıra bıldınmı ben tekrar bez bagladım benım oglum da 27 aylık ama olmuyor

3. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar altına yapa yapa alışır zor bir süreç ama yazın deneyin derim size

4. Defne-Keskin

Defne-Keskin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bizim ufaklik 13 aylikken bezden ayirdim.Ben yanima aliyordum tuvalete giderken.Yazin rahatsiz oldu pisik oldu kendi merak etti simdi sorun yok.gece üsüttügü zaman kaciriyor ama naylon carsaf kullaniyorum.Isesede yikiyorum kizimi carsafi yataga gecmiyor.gece bezlendigi sürece alismaz diye biliyorum.Ilk basta gece tuvalete kaldiriyordum,doktoru götürme o bezden kaynaklanan aliskanlik yatmadan once tuvalete gitsin bir-iki denemeden sonra gece cis yapilmicani o anlar dedi,gercekten oyle oldu.

Tuvalet eğitimi verecez derken ev tuvalete döndü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklarımıza Tuvalet wc eğitimi

çocuklarımıza Tuvalet wc eğitimi

okul öncesinde tuvalet eğitimi wc eğitimi okulda tuvalet Tuvalet eğitimi genelde çocuklar için 1,5 - 2,5 yaş arasında olmalıdır. Bu süreden erken bir tuvalet eğitimi vermek veya geç kalmak çocuklarda genelde tuvalet alışkanlığı problemlerine yol açar . Bu döneme gelen çocuk genelde tuvalet eğitimine hazır olduğunun bazı işaretlerini verir. Bunlardan bazıları şu...
  2. tuvalete girerken ve tuvaletten çıkınca okunacak dua..

tuvalete girerken ve tuvaletten çıkınca okunacak dua..

tuvaletten çıkınca okunacak dua tuvalete girerken okunacak dua tuvalet duası tuvaletten cikinca tuvalet duasi TUVALETE GİRERKEN; Resûl-i Ekrem Efendimiz (s.a.v.) de tuvalete girerken duâ okumuş, habis varlıkların şerrinden Allah'a sığınmıştır. Efendimiz'in tuvalete girerken okuduğu duâ şöyledir. "Bismillâh. Allahümme innî eûzü bike mine'l-hubsi ve'l-habâis." "Bismillâh....
  3. TuvaLet Ev . .

TuvaLet Ev . .

Güney Kore'de politik kariyerini halka açık tuvaletlerin hijyenine önem vererek sağlayan ve "Bay Tuvalet" olarak tanınan Sim Jaeduck ismine yakışır bir şekilde tuvalet şeklinde bir ev inşa etti
  4. tuvalet eğitimi

tuvalet eğitimi

acaba bebeklere ne zaman tuvalet eğitimi vermeliyiz.yani en doğru zaman ne zaman
  5. Tavşana tuvalet eğitimi nasıl verilir?

Tavşana tuvalet eğitimi nasıl verilir?

Tavşanların bakımı oldukça kolaydır. Evde bakılması en zevkli ve zahmetsiz hayvanlardan biridir. Bu yüzden ev bakıma uygun olan türleri, daha çok orta boy ya da küçük boyda olanları ve kısa tüylü olanlarıdır. Çünkü uzun tüylü tavşanların bakımı daha zahmetli ve hastalığa daha fazla yatkındırlar. O yüzden kısa ve küçük ırklar tercih edilmektedir. Genelde geceleri aktif yaşayan...

Sayfayı Paylaş