Tuvalet Kağıdı Rulosunu Çöpe Atmayın Bakın Neler Yapılabiliyormuş....

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

1. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

Tuvalet Kağıdı Rulosuyla Neler Yapılabilir Tuvalet kağıdı Rulosundan Yapılan Şeyler

Tuvalet kağıdı rulonuz bitince çöpe atmayın sakın...Burada neler yapıldığını gördükten sonra isteseniz de atmayacaksınız zaten...Benim çok hoşuma gitti sizinde beğeneceğinizi umuyorum...Bakalım bir tuvalet kağıdı rulosuyla neler yapılabilirmiş...İlginç Tuvalet kağıdı tasarımları..

Tuvalet kağıdı rulosuyla neler yapılabilir?

Tuvalet kağıtlarınız bittiğinde rulolarını çöpe atmak yerine bir şeyler yapmayı denediniz mi? Sıfır maliyetle harikalar yaratabilir, evinizi yenileyebilir, çocuklarınızı sevindirebilir, hatta hediye paketi bile yapabilirsiniz.

Ruloları ezerek duvarınıza ya da istediğiniz bir köşeye yaratıcılığınızı da kullanarak harika desenler yapabilirsiniz.

İster kağıt haliyle, ister bir kumaşla kaplayarak çok şık hediye kutuları yaratabilirsiniz.

Prens ya da prenseslerinize özel taçlar harika görünüyor, değil mi?

Bu bileklik miniklere çok yakışacak. Bunu peçete halkası olarak da kullanabilirsiniz.

Çocuklarınızın Çok sevimli süslerle odasını canlandırın!

Duvara yapıştıracağınız ruloları yer kaplayan eşyaları yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

Bahçe süsleriyle komşularınızı kıskandırın!

Sık sık kaybettiğiniz tokalarınız artık birarada!

Filizleriniz düzenli ve şık bir biçimde büyüyeblir.

Arzu 18, karakuzu, smiley ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

çok güzel ama bunları yapacak becerikli nerde :))) yetenek lazım

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

o yetenekli sen oluyosun türk kadının ne kadar becerikli elinden her iş geldiğini bilmiyomusun :)

karakuzu bunu beğendi.
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

evet çok berecerilki kadınlar var neler neler yapıyorlar ama bende o beceri yok :) ben tamirattan iyi anlarım

LaViNYaM bunu beğendi.
  5. seda88

seda88 Aktif Üye

aaa süpermiş yaaaa laviş hiç aklıma gelmedi böle şeyler yapmak hele şu hediye kutularına bayıldım :)

LaViNYaM bunu beğendi.
  6. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

evet cnm sende dene bence

7. smiley

smiley Daimi Üye

kimin nereden gelir böyle seyler aklina yaaaa ..... masallah :)

LaViNYaM ve seda88 bunu beğendi.
  8. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye

güzel fikirmiş bunlar çok cici[​IMG]

LaViNYaM bunu beğendi.
  9. karakuzu

karakuzu Daimi Üye

bayildim ben yaa .hemen denicem bende biseyler.tesekkürler lavis bu güzel fikirler icin .....

LaViNYaM bunu beğendi.
  10. esra2012

esra2012 Aktif Üye

enterasan hiç aklıma gelmezdi tuvalet kağıdı rulosunun böyle bişe olacağı yeterki yaratıcıklık olsun herşey olur

LaViNYaM bunu beğendi.
  11. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

valla kıslar ben sizlerden de bekliyorum ona göre yaptığınız olursa burada paylaşın bizlere de ilham olsun yaptıklarınız

12. Arzu 18

Arzu 18 Üye

Çok güzel.bende severim böyle şeylere bakmayı vaktim olunca bakıyorum .bide corapdan oyuncak maymun yapmisdar o nu çok sevmişdim çok tatliydi vaktim olunca

13. ay_se_l

ay_se_l Yeni Üye

yapanın ellerine sağlık ta nasıl geliyor böyle şeyler insanların aklına.

Tuvalet Kağıdı Rulosunu Çöpe Atmayın Bakın Neler Yapılabiliyormuş.... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kağıtlarınızı çöpe atmayın

Kağıtlarınızı çöpe atmayın El becerinizi kullanarak evinizdeki artık kağıtları değerlendirmeye ve not kağıtlarınızı bir düzen içinde saklamaya ne dersiniz? Her şey yerli yerinde Yemek tariflerinizi yazdığınız kağıtları ya da yemek kitaplarınızı düzenli bir şekilde saklamak istiyorsanız kendi ellerinizle süsleyeceğiniz bir sepet yardımınıza koşacak. Sepeti dekore etmek...
  2. Kullanılmış kahvelerinizi çöpe atmayın.

Kullanılmış kahvelerinizi çöpe atmayın!Geri kazanma yolları var:) Bir bardak içmeden kendime gelmem ;diyenlerdenseniz hergün filtrede kalan kahveleri de çöpe atıyorsunuz demektir. işte ipuçları: Filtrede kalan kullanılmış kahveyi mutfak temizliğinde kullanabilirsiniz.Özellikle tava ,tencere temizlemek için birebir....Ancak dikkatli olun.Kahve taneleri çiziklere neden olabilir....
  3. Solo Gelinlik(tuvalet kağıdı ile)

Tuvalet kağıdıyla ucuza gelinlik :D Damatların çok hoşuna gidecek bu fikir :piha:
  4. Eşsiz tuvalet kağıdı tasarımları

Bir tuvalet kağıdını kalınlığı rengi sizi çok ilgilendirmiyosa bunlarla çok eğleneceksiniz melişeler..Ama bazı tuvalet kağıtları varki gerçekten cesaret ister tutmaya hahaha :) :)

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. tuvalet kağıdı rulosundan neler yapılır

,
  2. tuvalet kagidindan etkinlik

,
  3. tuvalet kagıdı rulosundan faaliyetler

,
  4. tuvalet kagidi rulosundan etkinlik,
  5. tuvalet rulosundan ne yapılır,
  6. rulo kağıttan neler yapılır,
  7. kagit havlu rulosundan ne yapilir,