gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tuvalet Muhabbetleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ev, işyeri yada umumi tuvaletlerde hep başımıza gelir, bu tür konuşmalar. Tuvaletin dolu olduğunu görerek sorulur her zaman. Ev Tuvaletleri

- kim var tuvalette?
    - kimi isterdin, ajda pekkan mı cem yılmaz mı? ne salaksın ya bu evde iki kişiyiz. sen dışarıda olduğuna göre burada kim olabilir.
    - aman aman iyi ki bir soru sorduk sana da.ukala şey.

- tuvalette misin?
    - evet. nasıl anladın,nasadan mi bildirdiler.
    - ne yapıyorsun orada ?
    - hep tüketici olduğumdan şikayet ederdin ya.Üretime katkıda bulunuyorum.

- tuvaletten ne zaman çıkarsın?
    - niye ülkenin bana mı ihtiyacı var?
    - ya ne zaman çıkarsın?
    - trafiğe baglı...

İş ve Umumi Yerler

- tuvalet boş mu?
    - hi hi bostu simdi ben dolduruyorum.

- tuvalet dolu mu?
    - evet
    - kim var içeride
    - hüseyin abi,hayri amca birde ben varım okeye dördüncü bekliyorduk, gelsene içeri...

- turhan abi kahveni tazeleyim mi?
    - ne kahvesi lan tuvaletteyiz be..
    - girerken elinde gazete vardı. bilirim gazete okurken hep kahve içersin sen ondan didiydim he he he
    - git ulan işine!!!

- bunca saat ne yapıyon ya tuvalette?
    - borsadaki durumu inceliyom salak, kabız olmuşuz dimi gümrükte takıldı.

- Tık tık tık. Tuvalet dolu mu?
    - Aradığınız tuvalet kapsama alanı
    dışında yada kapalı.

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Tuvalet Muhabbetleri
    :hhh: ay valla koptum ya şaka gibi çok komiklerdi emeğine sağlık canım:hhh:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

- tuvalet dolu mu?
    - evet
    - kim var içeride
    - hüseyin abi,hayri amca birde ben varım okeye dördüncü bekliyorduk, gelsene içeri...

saol zeynoş , bende en çok bunu beğendım:D

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sabah sabah bole guldugumu hatırlamıyorum..
    emegıne saglık..

Tuvalet Muhabbetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet

Muhabbet

Sevgi ve aşk üzüntü ve kedere, akıl ölçülerinin dışına çıkmaya; dünya sıkıntısına, hastanın vefatına; Birine aşırı derecede tutkun olmak dince ve malca noksanlığa, Allah aşkı ve neticete kişiyi gerçek aşka ulaştıran makul ve dozunda sevgi asalete, yaratıılış güzelliğine, Kişinin eşini sevmesi her türlü hayra, dünya ve ahiretin güzel nimetlerine, sünnete uymaya, Sevdiği ile vuslata ermek bazen...
  2. Tuvalet

Tuvalet

rüyada tuvalet kagidi görmek rüyada kağıdı görmek kağıdı beyaz ruyada kagidi gormek Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;...
  3. tuvalet yazıları:)

tuvalet yazıları:)

* Kokunu çekmek istemiyorsan sifonu çek * Osuruk kı.ı konuşturmaya çalışmanın başarısız bir denemesidir... * Lütfen sessiz iseyin, zavalli İstanbullu lar sular geldi sancak * Sevgili Tosun,tuvalet yazılarına hayranım acaba bir imza günü düzenleyebilir misin? * İki yanağı olan herşey surat değildir * Pisuvara izmarit atmayınız ---> Biz sizin kültablanıza işiyormuyuz ?? * Poponuzu...
  4. TuvaLet Ev . .

TuvaLet Ev . .

Güney Kore'de politik kariyerini halka açık tuvaletlerin hijyenine önem vererek sağlayan ve "Bay Tuvalet" olarak tanınan Sim Jaeduck ismine yakışır bir şekilde tuvalet şeklinde bir ev inşa etti
  5. tuvalet eğitimi

tuvalet eğitimi

acaba bebeklere ne zaman tuvalet eğitimi vermeliyiz.yani en doğru zaman ne zaman

Sayfayı Paylaş