gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

tuvalete gırdı..

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Umumi tuvalette yapıştırıcı sürülmüş klozete oturan adamın tuvalete çıkma isteği kabusa dönüştü.
    İngiltere’de tuvaletini yapmak isteyen adam, umumi tuvalete gidince kötü bir sürprizle karşılaştı. Dudley kentinde kimliği belirsiz kişiler, umumi tuvaletin klozetini yapıştırıcı sürdü.
    Tuvalete giren 35 yaşındaki bir kişi oturunca yapışıp kaldı. Yardım çağrısında bulunan adama ilk müdahaleyi itfaiye ekipleri yaptı.
    Ancak adamı klozetten ayırmak mümkün olmayınca, tuvalletin taşı yerinden sökülerek adamla birlikte hastaneye götürüldü. Doktorlar özel kimyasallar kullanarak talihsiz adamı, klozetten kurtarmayı başardı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: tuvalete gırdı..
    ahh yazık ya ne uğraşırlar bu insanlarla bilmemki
    hiç farkedememişmi acaba ya hemen oturmuş yazıkk
    emeğine sağlık

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

töbe töbeee yha bu insanlar yoldan çıkmış birazda komikmi olmuş nee:D

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Öyle bir duruma düşmeyi kim isterki..Yazık gerçekten..

5. şeffaf yürek

şeffaf yürek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yazıklar olsun ya aynı şeyi kendilerine yapılsın isterlemi neden böyle yaparlar ne tuhaf insanlar var hasbinallah..

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    kendini bilmez insanlar işte yazık adama

tuvalete gırdı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar Düştü Tuvale

Rüzgar Düştü Tuvale

Boş bir tuvale Dönüşen hayat, Çokça yalnızlık içeriyordu. İçimde, Kaybetmek istediğim hazanla Ona doğru yürüdüm. Önümde sonsuz mutluluk Yüreğimde sevdanın büyüsü. Yaprakların dansı başladı, Sularda hafif bir çırpıntı Dallar aşka saygı gösterisinde . O an, Rüzgar düştü tuvale... Görünmez bir fırça Durmaksızın çiziyor,çiziyordu. Her vuruş, Benliğimden bir kesit ve Yüreğimden esintileri...
  2. hamileyken tuvalete abone olanlar :)

hamileyken tuvalete abone olanlar :)

tuvalete işeyen kızlar tuvalette işeyen kızlar tuvalette kız tuvalete kız ay melekler ben tuvalete gitmekten bıktım ne bu yaa sanki hep iciyorum her 5 dk tuvalete gidiyorum bıktım usandım ya kollarım agrıdı :toilet::toilet::toilet::toilet:
  3. surtunme yoluyla ılıskıye gırdım korkuyorum yardım edın

surtunme yoluyla ılıskıye gırdım korkuyorum yardım edın

surtunme yoluyla ılıskıye gırdım ama ılıskıden sonra adet grum gecıtı bıraz ılıskıye kasım 1 de grdım adetım ekımın 12 de gelmıstı ılıskıden sonra kasım21 de geldı bu ayda gecıkme oldu doktora gtmktn krkuyrum ltfen yrdım edın
  4. Allah yazılı kolyelerle tuvalete gidilirmi?

Allah yazılı kolyelerle tuvalete gidilirmi?

Korku gibi şeylerden korunmak için dua etmek ve âyet ile hadis gibi şeyleri yazıp taşımak dinen caizdir. Abdullah bin Ömer Hz. Peygamber (sav)'den şöyle rivayet etmiştir: "Sizden biriniz uykuda korkarsa şöyle desin: 'Allah'ın gazab ve azabından ve kullarının şerrinden, şeytanların vesvesesinden ve yanıma gelmelerinden, eksikliği olmayan Allah'ın sözlerine sığınırım.' O zaman, hiçbir şey...

Sayfayı Paylaş