gebe
  1. burçemm

burçemm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.816
    Ödül Puanları:
    0

tüy dökücü kremm kullananlarr

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında burçemm tarafından paylaşıldı.

tüy dökücü kremler nasıl kullanılır etkileri nasıl tüylerimden nasıl kurtulabilirim hakkında genel bilgiler burda melekler Güzelliğin ve estetiğin vazgeçilmez ön koşulu olarak görülen pürüzsüz bir teni gölgeleyen aşırı tüylenmeyi ağrısız ve sızısız olarak nasıl önleyebilirz benim aklıma gelenn tüy dökücü kremlerr

siz meleklerden yardım istiyorummm lütfen bu tüy dökücü kremleri kullananlar burda fikirlerinizi paylaşirsanız sevinirim...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Ağustos 2011
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanıyorum kollarımdaki tüyler için sadece,jilet gibi çıkarmıyo ama kremden kreme değişiyo,olduğu gibi çıkarıyo benim kullandığım,reklam yasak diye düşündüğümden ad vermiyorum :D

burçemm bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ben hiç kullanmadım bilmiyorum ama bitkisel tüy dökme yöntemlerinden vazgeçmeyin derim bence
    çünkü kremlerde falan ne olduğunu bilmiyoruzz cildimize nasıl zarar verir bilmiyoruzz en iyisi herşeyin doğalı:D

4. burçemm

burçemm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.816
    Ödül Puanları:
    0
    bitkisel dediğinnn ağdamı cemoşummm :)

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Tüy dökücü kremle uğraşmak yerine jilet daha kolay ve sorunsuz çünkü her ikisininde aynı işi yaptıgına inanıyorum... En iyi yöntem klasik yöntem ağda bence.. Hem kökten aldıgı için hemde uzama süreci uzun... Şuanki ağdalarda daha pratik oldugundan eger lazer epilasyon şansı yok sa ağdadan vazgeçmeyin derim...

burçemm bunu beğendi.
  6. burçemm

burçemm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.816
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız en iisi ağda ama oda insanın canını çok yakıyorrrr bakalımm diğer meleklerimiz ne diyecekkkk....

7. Alexin

Alexin Forum Okuru

cok haklisin cnm ve tuy dokucu kremleri daha sonra spatulle kaldirirken jilet ten bir farki kalmiyor. ve uygulanan bolgeyi karartiyor

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Canım ben veet'in tüy dökücü kremini kullanıyorum hiçte jilet gibi değil normal olarak çıkıyor sadece 2 haftada bir çıkıyor.

9. ...

... Forum Okuru

tüy dökücü kremm kullananlarr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüy dökücü nora

Tüy dökücü nora

nora hamam otu hamam otu nasıl kullanılır nora tüy dökücü tüy dökücü NORA HAMAM OTU İSTENMEYEN TÜYLERE KESİN ÇÖZÜM !!!!! SADECE 5 DAKİKA'NIZI AYIRARAK İSTEMEDİĞİNİZ TÜYLERDEN KURTULUN. HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ YOKTUR. NOT:KULLANMA TALİMATI ALT KISIMDA YAZILIDIR. Sağlık Bakanlığı İlaç&Eczacılık Genel Müdürlüğü 5324 Kozmetik kanununa Göre 10 Agustos 2005 Tarihli izni ile üretilmiştir....
  2. Gutto tüy dökücü

Gutto tüy dökücü

gutto tüy dökücü nora tüy dökücü gutto forum azaltıcı krem azaltıcı Gutto tüy dökücünün, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür. Yeni doğmuş bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileride tüylenmememesine...
  3. nasıl tüy dökücü krem almalıyım

nasıl tüy dökücü krem almalıyım

planta pura tüy dökücü kullananlar Tüy dökücü krem fiyatları piyasada değişkenlik göstermektedir.Bunun nedenleri almak istediğinizin marka politikası yada bu markaları satan firmaların oluşturdukları kar marjlarıdır.Piyasada yüzlerce tüy dökücü krem olduğu için size en çok satılanlan ve en iyi olanların fiyatları hakkında bilgi vereceğim.Bu ürünler farklı üç markanın heryerde bulabileceğiniz...
  4. hamilelikte tüy dökücü krem kullanılırmı?

hamilelikte tüy dökücü krem kullanılırmı?

Epilasyon tüy dökücü kremler merhaba kızlar tüy dökücü kremlerin içinde çok çeşitli kimyasal içerikler varmış bu sebeple doktorlar önermiyor bilginiz olsun
  5. TÜY DÖKÜCÜ KREM

TÜY DÖKÜCÜ KREM

meraba ben vajina bölgemdeki tüyleri tüy dökücüyle alıyorum sonra yanma kızarıklık oluyor bir zararı olurmu ?

Sayfayı Paylaş