gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tüy dökücü nora

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nora hamam otu hamam otu nasıl kullanılır nora tüy dökücü tüy dökücü NORA HAMAM OTU İSTENMEYEN TÜYLERE KESİN ÇÖZÜM !!!!!
    SADECE 5 DAKİKA'NIZI AYIRARAK
    İSTEMEDİĞİNİZ TÜYLERDEN KURTULUN.
    HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ YOKTUR.
    NOT:KULLANMA TALİMATI ALT KISIMDA YAZILIDIR.

Sağlık Bakanlığı İlaç&Eczacılık Genel Müdürlüğü 5324 Kozmetik kanununa Göre
    10 Agustos 2005 Tarihli izni ile üretilmiştir.
    Kayıt No:041000

KÖLE KOLONYA & KOZMETİK SANAYİİ KATKILARIYLA
    GAZİANTEP"DEN TÜRKİYE"YE
    VE TÜM DÜNYAYA

KULLANIM ŞEKLİ
    İhtiyacınız kadar NORA yı bir kapta SU ile iyi
    karıştırınız.Krem haline getirdikten sonra 5 dakika dinlendiriniz.Cildinizi SU ile durulayınız.İstenmeyen Tüyleri örtecek şekilde sürünüz.Cilt üzerinde 4 ila 5 dakika bekletiniz.Cildinizin ufak bir bölümünün temizlenip ,temizlenmediğini kontrol ediniz.
    Gerekirse biraz daha bekletip bol su ile ovarak yıkayınız.
    UYARI:
    Egzama kızarıklıga,yaraya,yüze sürmeyiniz.
    Çocuklardan,gıda maddelerinden ve rutubetten koruyunuz.
    NOT:Hazırlanmış NORA ikinci bir daha kullanılmaz

2. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya iyiyimiş bu ama acaba yeniden çıkan kıllar nasıl çıkıyor, jilet sonrası gibi mi?

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ilk kez duydum araştırmak lazım saol adminim

Tüy dökücü nora konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gutto tüy dökücü

Gutto tüy dökücü

gutto tüy dökücü nora tüy dökücü gutto forum azaltıcı krem azaltıcı Gutto tüy dökücünün, geçmişten bugüne kadar, istenmeyen tüylere ağrısız , iğnesiz kullanımı ile orta doğuda ve uzak doğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür. Yeni doğmuş bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileride tüylenmememesine...
  2. nasıl tüy dökücü krem almalıyım

nasıl tüy dökücü krem almalıyım

planta pura tüy dökücü kullananlar Tüy dökücü krem fiyatları piyasada değişkenlik göstermektedir.Bunun nedenleri almak istediğinizin marka politikası yada bu markaları satan firmaların oluşturdukları kar marjlarıdır.Piyasada yüzlerce tüy dökücü krem olduğu için size en çok satılanlan ve en iyi olanların fiyatları hakkında bilgi vereceğim.Bu ürünler farklı üç markanın heryerde bulabileceğiniz...
  3. tüy dökücü kremm kullananlarr

tüy dökücü kremm kullananlarr

tüy dökücü kremler nasıl kullanılır etkileri nasıl tüylerimden nasıl kurtulabilirim hakkında genel bilgiler burda melekler Güzelliğin ve estetiğin vazgeçilmez ön koşulu olarak görülen pürüzsüz bir teni gölgeleyen aşırı tüylenmeyi ağrısız ve sızısız olarak nasıl önleyebilirz benim aklıma gelenn tüy dökücü kremlerr siz meleklerden yardım istiyorummm lütfen bu tüy dökücü kremleri...
  4. Epila Tüy Dökücü Sprey Kullananlar

Epila Tüy Dökücü Sprey Kullananlar

epila tüy dökücü spery nedir,epila tüy dökücü sprey nasıl kullanılır,epila tüy dökücü sprey hakkında bilgiler Ürün kıl veya Tüy problemi yaşayanları yakından alakadar eden bir ürün. Çünkü gerçekten reklamda söylenenler ve yapılan işlemler doğru ise, Bay ve Bayanların Kıl ve tüy Problemi Bitmiş demektir. Reklamda Gördüklerimi Şöyle kısaca Size anlatayım. İki bayan sunucunun sunumunu...
  5. TÜY DÖKÜCÜ KREM

TÜY DÖKÜCÜ KREM

meraba ben vajina bölgemdeki tüyleri tüy dökücüyle alıyorum sonra yanma kızarıklık oluyor bir zararı olurmu ?

Sayfayı Paylaş