gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Tüy topu

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tüy topu
    oyyy yaaa çok datluuuuu

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ayy suna bakk ne sekerrrrrr

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

evet çok şeker :)

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    oyyyyy yirim ben bunu
    ellerine sağlık

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

teşekkür ederim beğendiğine sevindim

Tüy topu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  2. Köpeklerin Tüy Dökmesi - Tüy Döküntüsü

Köpeklerin Tüy Dökmesi - Tüy Döküntüsü

golden neden tüy döker golden retriever tüy döker mi retriever çok mi dökermi dökermi Köpeklerde Tüy Döküntüsü Köpeklerde pek çok nedene bağlı olarak görülen ve tüm pet sahiplerinin ortak şikayeti olan tüy dökülmeleri en yaygın problemlerden biridir. Allopecia yani tüy dökülmesi, sözlük anlamı ile vücudun genel veya bölgesel olarak tüysüz kalmasıdır. Doğmasal veya edinsel (bir etkene...
  3. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...
  4. tüyler:/

tüyler:/

Melekler çok büyük bi sorunum var sanırım. Ergenlikle birlikte gelen bu lanet olası tüylerden bktım.aldırmak istiyorum ama herkes dokunma diyor ben böyle durmak istemiyorum.dün sonunda tel gibi bişey aldım ve kullandım.olan oldu yani.siz neyle alıyosunuz.çok çıkarır mı bu benim kullandığım yöntem:utan:
  5. İstenmeyen tüyler için öneriler

İstenmeyen tüyler için öneriler

Bayanların ve erkeklerin rahatsız olduğu durumlardan biridir tüyler.Geçmişten günümüze istenmeyen tüyler için bir çok yöntem uygulanmıştır ve hiç biri kesin sonuç vermemiştir.Hormonal bozukluğa bağlı olan tüylenmeniz varsa bu ancak tadevi ile mümkündür.Hormonal bozukluğun dışında istenmeyen tüyler geleneksel yöntemler ve günümüzdeki lazer tedavileriyle giderilebiliyor.Bu yöntemlere...

Sayfayı Paylaş