gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tüy Üzerine Kızıldereli Resimleri

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Kızıldereli Resimleri (Tüye)

kaynak:devtürkler

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Tüy Üzerine Kızıldereli Resimleri
    vay be nasıl yapmışlar

Tüy Üzerine Kızıldereli Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızıldereli Kitabesinden...

Kızıldereli Kitabesinden...

Yalan tohumdur. Bire kırk verir. Verdiği kırkın her biri bir tohumdur ki o da bire kırk verir. Bilgi de tohumdur. Bire yüz verir. Verdiği yüzün her biri bir tohumdur ki; sana bilgelik, torunlarına da ilham verir. Zeka sudur. Tohumları yeşertir. Yalanı da bilgiyi de. Yetenek topraktır. Ne ekersen onu biçersin. Ekmezsen üzerinde ayrık otları biter. Emek güneştir. Tohuma da suya da toprağa da...
  2. efsane kızıldereli resimleri

efsane kızıldereli resimleri

kızıldereli resimleri efsane resimleri efsane resimler efsaneler ve resmi KIZILDERİLİLER… Yeryüzünün bu en cesur.. en doğasever.. ve en çok mezalime uğramış halkını seviyorum.. Manitu (Ulu Ruh) onları korusun..
  3. Kızıldereli Burçları

Kızıldereli Burçları

gröna taşı gröna demir taşı kizildereli burclari kizildereli fali demir 22 Aralık – 19 Ocak YABANKAZI "Bilge, dingin, yardımsever bir lider!" Uğurlu taşı: Kuvars Rengi: Beyaz • Evrenin tüm enerjisini kullanabilme yeteneği • Sakin, dingin bir kişilik • Olayları kavrama yeteneği • Dikkatli, titiz ebeveyn • Hata yapmamak için çok çalışma • Arkadaşlık ve dostluk seçiminde...
  4. tüyler:/

tüyler:/

Melekler çok büyük bi sorunum var sanırım. Ergenlikle birlikte gelen bu lanet olası tüylerden bktım.aldırmak istiyorum ama herkes dokunma diyor ben böyle durmak istemiyorum.dün sonunda tel gibi bişey aldım ve kullandım.olan oldu yani.siz neyle alıyosunuz.çok çıkarır mı bu benim kullandığım yöntem:utan:
  5. İstenmeyen tüyler için öneriler

İstenmeyen tüyler için öneriler

Bayanların ve erkeklerin rahatsız olduğu durumlardan biridir tüyler.Geçmişten günümüze istenmeyen tüyler için bir çok yöntem uygulanmıştır ve hiç biri kesin sonuç vermemiştir.Hormonal bozukluğa bağlı olan tüylenmeniz varsa bu ancak tadevi ile mümkündür.Hormonal bozukluğun dışında istenmeyen tüyler geleneksel yöntemler ve günümüzdeki lazer tedavileriyle giderilebiliyor.Bu yöntemlere...

Sayfayı Paylaş