Tüylenme sorunları için bitkisel formül

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tüylenme sorunları için bitkisel formül
tüylenme sorunu tüylenmeyi önleyen bitkiler ender saraç tüylenme tüylenmeyi önlemek ender saraç kıllanma
Tüylenme sorunu olan tüm bayanlar için İbrahim Saraçoğlu'nun önermiş olduğu bitkisel formülü sizlerle paylaşmak istiyorum
asiri-tuylenme-ve-oneriler1-9980.jpg

İbrahim Saraçoğlundan Tüylenme problemi için nane kürü ve aslanpençesi kürünü tavsiye ediyor.Bazı bayanlarda erkeklik hormonunun fazla çalışması sonucu tüylenme meydana gelir. bu durum da kesinlikle doktor teşhisi şarttır. bundan sonra eğer sorun testesteron yani erkeklik hormonun fazla çalışmasından dolayı meydana geliyorsa ibrahim saraçoğlu nane kürünü tavsiye ediyor.

Tüylenmeye Karşı Formüller:

1. Formul
Bunun için hergün 15 gün boyunca 1 yemek kaşığı taze naneyi kıyın ve ağzınızda çiğneyin ve iki yudum su içerek yutun. 15 gün boyunca hergün yapın. birkaçgün ara verin ve yine 15 gün daha kıyılmış naneyi yiyin. bu kür sizin hormonlarınızın normal sevisine gelmesine yardımcı olacaktır.

2 Formul: Hormon bozukluğundan kaynaklı tüylenmeyi önlemek için 1 su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı aslanpençesi koyarak 5 dakika kaynatın.

Sabah kahvaltıdan sonra için. aynı uygulamayı akşam yemeğinden önce tekrar edin.

Bu aslanpençesi kürü hormonlarınızı dengeleyerek tüylenmeyi önler.

Geri