gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

tüyler:/

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

Melekler çok büyük bi sorunum var sanırım. Ergenlikle birlikte gelen bu lanet olası tüylerden bktım.aldırmak istiyorum ama herkes dokunma diyor ben böyle durmak istemiyorum.dün sonunda tel gibi bişey aldım ve kullandım.olan oldu yani.siz neyle alıyosunuz.çok çıkarır mı bu benim kullandığım yöntem:utan:

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Tel gibi şeyle nasıl aldın canım anlamadım ki açıklarsan daha iyi olur :)

yasemin asu bunu beğendi.
  3. kumsall

kumsall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Hepimizin başında olan bişey bu. dert etme! epilasyon makinesiylede alabilirsin,ağdaylada. ama sakın jilet kullanma! yüz bölgenede sir yaptırabilirsin kuaförde. bunun tabi sonu yok. çıktıkça alcaksın. ama en iyi yöntem lazer tabiki. ben yaptırdım. çok iyi gerçekten. ama yaş itibariyle tüylerinin tam oluşması lazım sanırım.. onuda ilerde yaptırırsın:)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bencede jilet kullanma yoksa çok pişman olursun

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım hangi bölgendeki tüylerden rahatsızsın yazarsan eger yardım konusunda daha iyi sonuç alırsın

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Mayıs 2011
  6. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Son düzenleme: 8 Mayıs 2011
  7. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    kollarımı jiletle mahvettim zaten:(

8. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    tatlım eğer yanaklarında varsa bu hormonal bozukluktr doktra gtmen gerekır. ben ılk zamanlar bıyık bolgemı sir agda ıle aldırıyrdm ama her gece kullandğım bi krem vardı onun sayesınde cılız ve seyrek çıkıyor..

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kesinlikle bende kumsall'a katılıyorum :)

10. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    şu an yptıramam lazer ilerde olur artık tşk ederim:) ama bu bıyıklrmı alma krim iyi mi kötü bilmiyorum pişman olursun diyolr:(

11. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    bece simdilik sen agdayla al...cünkü her bölgeye göre cesitli agdalar var...devamli kulanirsan zaten ilerde kendiliginden cikmayacak agdayla alirsan cünkü zamanla köklerini sayiflatiyor ve azaliyor yok oluyor...en faydali ve en hesapli yöntem....biraz zaman alir ama sonuç iyi...tabi lazer de iyi ama fiyat olarak farkli ve birkerede biten bir sey degil o da uzun süre tekrarlamak gerek.

12. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bencede en iyi yöntem ada simdilik senin icin

13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben kesinlikle o resmini verdiğin teli kullanmanı tavsiye etmiyorum cildine bile zararı var.

Canım ben valla vücuduma lazere gidiorum ama bıyık bölgeme gitmiyorum dire ağda ile alıyorlar çıkınca yine gidiyorsun. Bence lazere gitme sansın yoksa direk ılık ağda al en basiti sesu ılık ağda turuncu renk hemde baya güzel al kollarınada bunu uygula amabıyık için sir ağda olmalı sakın normal agda kullanma..
    Kuaför 2 tl ye hallediyor zaten oda mı olmuyor ozman bir arkadaşından yada ablan kardeşinden.. vs. rica et iple alsıversin 5 dkkasını almaz.

kumsall ve yasemin asu bunu beğendi.
  14. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    yardmcı oldğunuz için çok tşkler:)

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tüy sorunu

yaaa arkadaşlar benim çok büyük bir sorunum var yüzümdekii tüyler...15 yaşındayım yanaklarımda ve çene altlarımda var...ben bunları cımbızla alıyorum çok hata yaptım cımmbız daha kötü yaptıı...sizce napmalıyım bunalım yaşıyorum kendimi çok kötü hissediyormmmm kimsenin suratına bakamıyorum internette bir çok formül okudum ama güvenemedim sir ağda gibi şeker gibi ip gibi ama daha çok çıkarır diye korkuyorum lütfen yardım edin.....:((((((((

tüyler:/ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Köpeklerin Tüy Dökmesi - Tüy Döküntüsü

Köpeklerin Tüy Dökmesi - Tüy Döküntüsü

golden neden tüy döker golden retriever tüy döker mi retriever çok mi dökermi dökermi Köpeklerde Tüy Döküntüsü Köpeklerde pek çok nedene bağlı olarak görülen ve tüm pet sahiplerinin ortak şikayeti olan tüy dökülmeleri en yaygın problemlerden biridir. Allopecia yani tüy dökülmesi, sözlük anlamı ile vücudun genel veya bölgesel olarak tüysüz kalmasıdır. Doğmasal veya edinsel (bir etkene...
  2. Nane İstenmeyen Tüyleri Azaltıyor!

Nane İstenmeyen Tüyleri Azaltıyor!

nanenin faydaları, nanenin yararları, istenmeyen tüylere karşı Sevgili melekler, mutfaklarımızda sık sık kullandığımız nanenin aynı zamanda kozmetik sektöründe de kullanıldığını biliyoruz. Pekçok kozmetik ürünü içinde bulunan nane, pek çok faydasının yanı sıra tüylenmeyi de azaltıyor. Kullandığımız birçok kozmetik ürününde nane bulunuyor. Peki, nanenin istenmeyen tüyleri azaltıcı etkisi...
  3. Köpek Tüyleri Nasıl Temizlenir

Köpek Tüyleri Nasıl Temizlenir

köpek tüyü temizliği, köpek tüyleri ne ile temizlenir, köpeklerin tüyleri nasıl temizlenir Evcil hayvan dostu köpeğinizin tüyleri bazen özellikle ev ortamın da sıkıntı yaşatır. Her yere dökülen ve bulaşan köpek tüylerinin en pratik şekilde nasıl temizlemeniz konusun da sizlere işinize yarayacak bilgileri bu yazımız da paylaşıyoruz. köpek tüyleri nasıl temizlenir? Köpek tüyü temizlerken...
  4. İstenmeyen tüyler için öneriler

İstenmeyen tüyler için öneriler

Bayanların ve erkeklerin rahatsız olduğu durumlardan biridir tüyler.Geçmişten günümüze istenmeyen tüyler için bir çok yöntem uygulanmıştır ve hiç biri kesin sonuç vermemiştir.Hormonal bozukluğa bağlı olan tüylenmeniz varsa bu ancak tadevi ile mümkündür.Hormonal bozukluğun dışında istenmeyen tüyler geleneksel yöntemler ve günümüzdeki lazer tedavileriyle giderilebiliyor.Bu yöntemlere...

Sayfayı Paylaş