Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Eden Krem. Nbp Dermonox

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında yazbaharguz tarafından paylaşıldı.

1. yazbaharguz

yazbaharguz Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba. Tüyleri temelli yok edem bir krem varmış. Adı Nbp Dermonox. Başka şehirde yaşayan lise arkadaşım kullanmış. Yüzündeki tüylerde hormon bozukluğu vardı. 1 Yıl lazer epilasyona gittiğini biliyorum. Şimdi hiç bir şey yok diyor. 7 ay olmuş kullanalı. Ve koltuk altındada kullanmış orda da yok olmuş. Bende almayı düşünüyorum. Aranızda başka kullanan veya bir başkasından duyan varmı?

2. ahueda

ahueda Aktif Üye

fiyati nekadar ve nerde satilyior

3. yazbaharguz

yazbaharguz Yeni Üye

nbpdermonox da satılıyor. 49 TL fiyat Kasımda 69 TL olacakmış.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben hiç duymadım ve doğrusunu söylemek gerekirse pek inandırıcı da gelmiyor bana :S Lazer epilasyona gidiyorum 5 seansıma girdim ve şimdilik cidden memnunum. İnşallah memnuniyetim daimi olur. Siz alır da kullanırsanız, yorumlarınızı yazın ki, diğer tüyden şikayetçi olan arkadaşlarımıza faydanız olsun arkadaşım.

5. seerose

seerose Daimi Üye

Bu msji bir cok sitede gordum,azni sekilde zaymis konuzu acan arkadasimiz.

6. seerose

seerose Daimi Üye

Klavye yuzunden yanlis yazdim kusura bakmayin,ayni msji ayni sekilde bir cok sitede gorunce paylasmak istedim.Kremi nette arastiriken gordum sizde deneyin derim.

7. AynurSah

AynurSah Yeni Üye

ben yeni sipariş verdim arkadaşlar umutluyum umarım işe yarar...

8. Mucu'mm

Mucu'mm Yeni Üye

Denemekte fayda var bi denesek iyi olur aslında.

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nbp degl o sadce dermonoks ben kulnyrm evet faydalı ama5 agda falan snra bn ıkıncı agdadaym da yuzde els anca gtt ama gdyo yane

Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Eden Krem. Nbp Dermonox konusuna benzer içeriklerimiz
  1. boyalı kuş tüyleri...

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  2. Kendini Yemek Olarak Feda Eden Anne!

Hem karada hem de suda yaşayabilen Boulengerula taitanus sürüngen türünün dişileri yavrularını kendi derisiyle besliyor. 'Nature' dergisinin son sayısında yayımlanan araştırmaya göre, Boulengerula taitanus adı verilen tropikal etobur sürüngenin dişileri, yetişkinliğe erene kadar yavrularına kendi derilerini ikram ediyor. Bilim adamlarına göre bu durum hayvanlar aleminde şimdiye dek görülmemiş...
  3. 7 dakikada kırışıklıkları yok eden botox etkili mucizevi krem facelift!

botox etkili kremler botoks etkili krem botoks kremler facelift krem botox Arkadaşlar nette gezinirken müthiş bir haber duydum İçinizde belki bu haberi okuyan bilen vardır ama benim gibi bilmeyenler için böyle bir konuyu açmaya karar verdim.Haber bir bayan olarak benim çok ilgimi çekti sonuçta biz bayanlar kişisel bakıma önem veren insanlarız ve ne kadar çabalasakta yılların önüne...
  4. Kendini Yemek olarak ikram eden Anne...

Meleklerim biliyorum basligi okudugunuzda ya yanlis okudugunuzu sandiniz, yada bunu saka olarak algiladiniz. Ama neyazikki ne saka, nede yanlis okudunuz buyrun okuyun Meleklerim... Hem karada hem de suda yaşayabilen Boulengerula taitanus sürüngen türünün dişileri yavrularını kendi derisiyle besliyor. 'Nature' dergisinin son sayısında yayımlanan araştırmaya göre, Boulengerula taitanus adı...
  5. Kalıcı olarak göz rengi değişikliği

göz renkleri göz rengi değiştirme lensler göz rengi nasıl değişir konumuzda.göz rengi koyu olanlar nedense hep açık renk özellikle mavi gözlere sahip olmayı daha çok istiyorlar.Bunun içinse en kolay yol renkli lenslerdir.Ama lenslerde doğru şekilde kullanılmadığında gözlere hasar vere biliyor.Doktorlar insan vücudunda oynamayı değişiklik yapmayı sevdiğinden göz rengini değiştirmeye de el...
  6. Emla krem nedir?Emla krem nerelerde kullanılır?

bu konu;emla krem nedir,emla krem zararlımıdır hakkında bilgiler vermektedir Emla kremi bilmeyen hatun yoktur diye düşünüyorum.Özelliklede lazer epilasyona giden bayanlar bu kremi çok iyi bilir.Emla krem anlayacağınız dilden söylemek gerekirse,lokal anesteziktir.Sürülen bölgeyi uyuşturarak acı hissini ortadan kaldırıyor.. Rahmetli dayıcım böbrek hastasıydı ve diyalize gitmeden önce bu kremi...
  7. Facebook Hesabımı Kalıcı Olarak Nasıl Silerim?

bu konu facebook hesabını kalıcı silmenin yolları ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağları için de en popüler olanların başın da gelen Facebook hesabınızı kalıcı bir şekilde silmek istiyorsanız sizlere bununla ilgili yapmanız gereken ayrıntıları paylaşıyoruz. - Facebook hesap silme sayfasını tıklayın. Oturum açmanız istenirse oturum açın ve bu sayfadan hesabınızı silin....
  8. Dudak Üstü Tüyleri Yok Eden Bitkisel Yöntem

dudak üstü tüyler bitkisel tüy dökme bitkisel tüy dökme yöntemleri Biz bayanlar tüy sorunundan kurtulmak için farklı yöntemler deneriz. Bunlar için de en yaygınları, ağda, epilasyon aletleri, lazerle tüy dökme,jilet ve iple tüyleri almak gibi yöntemleri sayabiliriz. Genelde dudak üstü tüyleri yok etmek için ip alma yöntemi ile lazer yöntemi tercih ediliyor. Dudak üstü tüylerinizden tamamen...
  9. Nane İstenmeyen Tüyleri Azaltıyor!

nanenin faydaları, nanenin yararları, istenmeyen tüylere karşı Sevgili melekler, mutfaklarımızda sık sık kullandığımız nanenin aynı zamanda kozmetik sektöründe de kullanıldığını biliyoruz. Pekçok kozmetik ürünü içinde bulunan nane, pek çok faydasının yanı sıra tüylenmeyi de azaltıyor. Kullandığımız birçok kozmetik ürününde nane bulunuyor. Peki, nanenin istenmeyen tüyleri azaltıcı etkisi...
  10. Kalıcı olarak göz rengi değiştirme

Lens kullanmadan renkli gözleriniz olabilir. Lazer teknolojisiyle renkli gözlere sahip olabilirsiniz. Kısa bir süre sonra uygulanacak göz rengi değiştirme ameliyatı ile dilediğiniz göz rengine kavuşabilirsiniz. Genellikle koyu renkli gözlüler renkli gözleri olanlara hep özenirler ve çoğu zaman lens takarlar. Fakat artık göz renginizi değiştirmek için lens takmanıza gerek yok.....

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kılları yok eden ilaç

,
  2. tuy yok edici ilaclar

,
  3. tüyleri yok eden ilaçlar

,
  4. tüyleri yok edici krem 2015,
  5. tüyleri yok eden krem,
  6. kılı yok eden bitki,
  7. kılları yok eden ilaçlar,