Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Eden Krem. Nbp Dermonox

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında yazbaharguz tarafından paylaşıldı.

1. yazbaharguz

yazbaharguz New Member

Arkadaşlar merhaba. Tüyleri temelli yok edem bir krem varmış. Adı Nbp Dermonox. Başka şehirde yaşayan lise arkadaşım kullanmış. Yüzündeki tüylerde hormon bozukluğu vardı. 1 Yıl lazer epilasyona gittiğini biliyorum. Şimdi hiç bir şey yok diyor. 7 ay olmuş kullanalı. Ve koltuk altındada kullanmış orda da yok olmuş. Bende almayı düşünüyorum. Aranızda başka kullanan veya bir başkasından duyan varmı?

2. ahueda

ahueda Active Member

fiyati nekadar ve nerde satilyior

3. yazbaharguz

yazbaharguz New Member

nbpdermonox da satılıyor. 49 TL fiyat Kasımda 69 TL olacakmış.

4. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

Ben hiç duymadım ve doğrusunu söylemek gerekirse pek inandırıcı da gelmiyor bana :S Lazer epilasyona gidiyorum 5 seansıma girdim ve şimdilik cidden memnunum. İnşallah memnuniyetim daimi olur. Siz alır da kullanırsanız, yorumlarınızı yazın ki, diğer tüyden şikayetçi olan arkadaşlarımıza faydanız olsun arkadaşım.

5. seerose

seerose Well-Known Member

Bu msji bir cok sitede gordum,azni sekilde zaymis konuzu acan arkadasimiz.

Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Eden Krem. Nbp Dermonox konusuna benzer içeriklerimiz
  1. dişleri yok eden 9 hata

[B][SIZE=3][COLOR=Purple][B]Dişleri Yok Eden [COLOR=red]9 Hata!...[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=Purple][B][B][FONT=Arial]1- Sürekli kahve molası:[/FONT][/B][FONT=Arial] Gün boyu kahve, çay içme ve atıştırma alışkanlığı, ağızda asit salgılayan bakterileri aktive ederek bu bakterilerin diş yüzeyinde yaşamasına ve dişleri çürütmesine neden olur. Çay ve kahve şekersiz...
  2. 7 dakikada kırışıklıkları yok eden botox etkili mucizevi krem facelift!

botox etkili kremler botoks etkili krem botoks kremler facelift krem botox [B]Arkadaşlar nette gezinirken müthiş bir haber duydum İçinizde belki bu haberi okuyan bilen vardır ama benim gibi bilmeyenler için böyle bir konuyu açmaya karar verdim.Haber bir bayan olarak benim çok ilgimi çekti sonuçta biz bayanlar kişisel bakıma önem veren insanlarız ve ne kadar çabalasakta yılların önüne...
  3. Kalıcı olarak göz rengi değişikliği

göz renkleri göz rengi değiştirme lensler göz rengi nasıl değişir konumuzda.[B]göz rengi[/B] koyu olanlar nedense hep açık renk özellikle mavi gözlere sahip olmayı daha çok istiyorlar.Bunun içinse en kolay yol [URL="http://www.meleklermekani.com/goz-hastaliklari/200208-lens-kullanirken-alirken-dikkat.html"]renkli lenslerdir[/URL].Ama lenslerde doğru şekilde kullanılmadığında gözlere...
  4. Facebook Hesabımı Kalıcı Olarak Nasıl Silerim?

bu konu facebook hesabını kalıcı silmenin yolları ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağları için de en popüler olanların başın da gelen Facebook hesabınızı kalıcı bir şekilde silmek istiyorsanız sizlere bununla ilgili yapmanız gereken ayrıntıları paylaşıyoruz. [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/facebook-6e.jpg[/IMG]...
  5. Dudak Üstü Tüyleri Yok Eden Bitkisel Yöntem

[B]dudak üstü tüyler bitkisel tüy dökme bitkisel tüy dökme yöntemleri[/B] Biz bayanlar tüy sorunundan kurtulmak için farklı yöntemler deneriz. Bunlar için de en yaygınları, ağda, epilasyon aletleri, lazerle tüy dökme,jilet ve iple tüyleri almak gibi yöntemleri sayabiliriz. Genelde dudak üstü tüyleri yok etmek için ip alma yöntemi ile lazer yöntemi tercih ediliyor. Dudak üstü tüylerinizden...

Sayfayı Paylaş