gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Tüylerinizden Tamamen Kurtulmanın Yolu Hürrem Hamam Otu Yağı....

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Hürrem Hamam Otu Yağı Hürrem Hamam Otu Yağı Faydaları

İşte meleklerim tüylerinden şikayetci olan bayanlar bu yağ ile istenmeyen tüylerinizden kurtulacaksınız üstelik çok pahalı bişeyde değil....1 kutu fiyatı 20 tl 6 kutu ile tamamen kurtuluyormuşsunuz tüylerden 3 kutu 50 tl 5 kutu 75 tl 5 kutu alana bir de bedava 6 şişe yani 75 tl oluyor...Satın almak isteyenler buradan ulaşabilirler:..

[​IMG][​IMG]

Hürrem Hamam Otu Yağı Faydaları

Yağ formunda cildinize zarar vermeden tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olan Hürrem Hamam Otu Yağı, cildinizin daha temiz, daha parlak ve daha pürüzsüz olmasını sağlıyor. Tamamen bitkisel ve doğal olan Hürrem Hamam Otu Yağı, içerisinde hiçbir kimyasal madde barındırmamaktadır. Bitkisel içeriği ile tüylerinizi kökten yok eden, tüylerinizin kırılıp sertleşmesini ve tekrar çıkmasını engelleyen Hürrem Hamam Otu Yağı, tüy dökücü yöntemler arasından doğal olması nedeniyle de sıyrılmaktadır.

Günümüz epilasyon yöntemleri, kadınları ciddi anlamda rahatsız etmektedir. Tüylerden acısız bir şekilde kurtulmak istiyorsanız Hürrem Hamam Otu Yağını kullanabilirsiniz.

Hürrem Hamam Otu Yağı için Uzmanların Kullanım Tavsiyesi
    Tüylerinizden tamamen kurtulmanız için kesin çözüm olarak uzmanlar, 6 seanslık Hürrem Hamam Otu Yağı kullanımı tavsiye ediyor.
    1 seans için ideal olan kullanım miktarı 1 kutudur. 6 seans için kullanmanız gereken Hürrem Hamam Otu Yağı miktarı ise 6 kutudan oluşmaktadır.

• Tüylü olan bölge, klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden arındırıldıktan sonra Hürrem Hamamotu Yağı; cilde iyice yedirilecek şekilde 5-10 dakika masaj yaparak sürülür.
    • Her seanstan sonra bu işlem 4-5 gece yatmadan önce yapılır.
    • Tüyler alındıktan sonra cildinizin tahriş olması durumunda duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayınız.
    • Hürrem Hamam Otu yağı, tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemin etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlem yeniden tekrarlanır.

UNUTMAYIN 1 KUTU HÜRREM HAMAM OTU YAĞI, BİR SEANSLIK KULLANIM İÇİN UYGUNDUR. TÜYLERİNİZ 6 SEANSLIK BİR KULLANIMDA TAMAMEN YOK OLACAKTIR.

Yan Etkisi:
    Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce uzmana danışmalarında fayda vardır

SweetCurse bunu beğendi.
  2. sezen822

sezen822 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Tüylerimden kurtulma konusunda o kadar çok ürün kullandım hi hepsi fiyasko. Valla en etkili sonucu Bioder markasında buldum. Bioder Tüylerimin geç çıkmasını sağladı, yanında bulunan kremi cildimi nemlendirdi ve en önemlisi ciddi oranda tüylerimde azalma oldu.

Tüylerinizden Tamamen Kurtulmanın Yolu Hürrem Hamam Otu Yağı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüylerden kurtulma yolları

tüylerden kurtulma yolları

tüylerden kurtulma yolları tüylerden kurtulma batıklardan kurtulmanın yolları bacak kıllarından vücut tüylerinden tüylerden kısa bir süre yada uzun bir süre yada tamamen kurtulmanın bir kaç yolu vardır.işte size o yöntemler hakkında detaylı bilgiler buyrun kızlar:) Kaşlar: Kaş alırken kullanılan en yaygın metot cımbızdır. Başlamadan önce kaşları bir losyonla veya kolonya ile silin. Acı...
  2. Beldeki yağlardan kurtulmanın yolları

Beldeki yağlardan kurtulmanın yolları

simitlerden kurtulma Bel çevrem kalınlaştı... Kilo veriyorum ama göbeğim gitmiyor... Siz de bu dertlerden mustaripseniz dikkat! Kıyafetlerden taşan yağlar pekçoklarımızın kabusudur... Fiziksel görüntüyü dert edinin fakat bel çevresindeki bu yağların çeşitli hastalıklara davetiye çıkardığını da unutmayın. Memorial Ataşehir Tıp Merkezi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Şefika Aydın...
  3. Yüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları

Yüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları

yüzdeki tüylerden kurtulmanın yolları yüzdeki tüylerden kurtulma kıllardan kurtulmanın yolları yolu lanolin nerede satılır Sizlere yüzdeki tüylerden kurtulma yollarından biri olan son derece pratik ama etkili evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir yöntemden bahsetmek istiyorum. Yöntemi deneyipte sonucu buraya daha sonra bildirirseniz diğer arkadaşlarınız içinde olumlu olumsuz bir yorum...
  4. İstenmeyen tüylere hamam otu tozuyla bitkisel çözüm

İstenmeyen tüylere hamam otu tozuyla bitkisel çözüm

Bu konu; hamam otu tozu hakkında bilgi vermektedir Kadınların ortak derdi olan istenmeyen tüylere son verecek olan bir öneriyle sizlere geldik.İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bitkisel yöntemleri denemeyi düşünüyorsanız hamam otunu denemelisiniz. Hürrem otu olarakta yer edinen hamam otu tozu oldukça pratik yapımıyla canınızı acıtmadan sizi istenmeyen tüy kabusundan kurtaracak. Hamam otu...
  5. hürrem hamam otu yağı kullananlar varmı

hürrem hamam otu yağı kullananlar varmı

merhabalar genetik olarak biraz kıllı bir vücuda sahibim lazer yaptırmak malum biraz tuzlu geliyor bana son zamanlarda hürrem hamam otu yağını duydum olumlu sonuçlar alanlar varmış acaba kullananlar varmı aranızda gerçekten tüyleri bitiriyormu kullanmaya başlasammı kararsız kaldım

Sayfayı Paylaş