gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Tuzlu sirkeli vs. kahve yaptınızmı

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Sizi istemeye geldiklerinde madur damat adayına tuzlu sirkeli deterjanlı vs. gibi psikopatça kahve yaptınızmı :D[​IMG]Ben sirke ve tuz koymuştum işti garibim hepsini ...Napsın ama melekler mekanından kız almak zordur hahaha

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

[​IMG] MAlesefff ben yapamadım çünkümmm istemede çok utanıodum veee gitmedim yanlarına çayıda başkası yaptı :D çokmu nazlı çıkmışım bn :d050:

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende yapamadim ya ama cok istiyordum, icimde kalmasin diye evlendikten sonra arkadaslar misafirliye gelmislerdi ozaman esimin kahvesine tuz koydum adam caz icerkene cok zorlandi misafirler gittikten sonra ya askim sen kahve isinde pek marifetli degilsin demisti:)

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bende çok utanmıştım ama verdim walla hem insanın sonradan içinde kalır keşke verseydin:)

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha iyi yapmışsın walla

6. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    bence cok hos bi anı olarak hatıralarda kalıyo bende eşime tuzlu kahve yapmıstım yazık içti ama kahvedeki garipliği yüzüne bakan anlıyodu :huhe: bayramda kardesimi istemeye geldiklerindede damata yaptık hernekadar kardesim kıyamasada ben yaptım eeee damatlar arasında adalet olacak hoppa

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaptim halalarimda yardim ve yataklik yapti :hhh: esim bisküvi ilede olsa son yudumuna kadar icti senin elinden zehir olsa icerim dedi ayhhh :D

8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen benimkide öyle dedi hahaha

9. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Şimdi bol bol kahve yapıom ama napim yaapamadım ozaman : :) :) (

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Yaptım yaptım hemde tek başma ben yaptım beni istemeye geldiklerinde eşime özel tuzlu kahve yaptım hahaha Garibimin hiç sesi çıkmadan içmişti keyifle kahvesini:D

11. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    yaptımmmm ahhh sevdiğimmm bir güzelde içti ama sonra acısını cıkardııı.......güzeldiiii......

12. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ben de yapsaydım keşke:D

Tuzlu sirkeli vs. kahve yaptınızmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tuzlu kahve

tuzlu kahve

Kıza bir partide rastlamıştı.. Harika birşeydi. O gün peşinde o kadar delikanlı vardı ki... Partinin sonunda kızı kahve içmeye davet etti. Kız parti boyu dikkatini çekmeyen oğlanın davetine şaşırdı ama tam bir kibarlık gösterisi yaparak kabul etti. Hemen köşedeki şirin kafeye oturdular. Delikanlı öyle heyecanlıydı ki, kalbinin çarpmasından konuşamıyordu. Onun bu hali kızın da huzurunu...
  2. Tuzlu kahve

Tuzlu kahve

Kiza bir partide rastlamisti.. Harika birseydi. O gün pesinde o kadar delikanli vardi ki.. Partinin sonunda kizi kahve içmeye davet etti. Kiz parti boyu dikkatini çekmeyen oglanin davetine sasirdi, ama tam bir kibarlik gösterisi yaparak kabul etti. Hemen kösedeki sirin kafeye oturdular. Delikanli öyle heyecanliydi ki, kalbinin çarpmasindan konusamiyordu. Onun bu hali kizin da huzurunu...
  3. sirkeli poğaça

sirkeli poğaça

sirkeli poğaça tarifleri sirkeli poğaça tarifi pogaça poğaçalar malzemeler:1/2 çay bardağı sirke 1/2 çay bardağı su 1 paket margarin 1 yumurta 1 su bardağı yoğurt 1paket kabartma tozu 1 tatlı kaşığı tuz aldığı kadar un içi için:lor ve yarım demet maydonoz yapılışı:sirke su yoğurt margarin tuz ve yumurtanın akınıkarıştırın unu ve kabartma tozunuda ekleyin.kulak memesi yumuşaklığına gelen hamuru...
  4. kahve:)

kahve:)

hayatın anlamı yaşananlarda gizlidir.:)eğer hayatı keşfetmek isterseniz çevrenize ve yaptığınız işlerde hangi duygular içinde olduğunuza dikkatlice bir bakının... :) Her kahve aynı tadı taşımaz... Nerede içiyorsan, kiminle içiyorsan ona göre değişir... :):) *Sahilde oturduğun rüzgarlı bir sonbahar günü, en sevdiğin dostun ağlarken içtigin kahvenin tadı kederlidir... Kahve telvesine...
  5. Eşinize Tuzlu Kahve Yaptınız mı?

Eşinize Tuzlu Kahve Yaptınız mı?

tuzlu kahve, tuzlu kahve yapımı, kız isteme Sevgili melekler, kız isteme olayının en komik anı herhalde kızın kahve yapımı ve damata tuzlu kuahve ikram etmesidir. Şirin bir gelenek haline gelen tuzlu kahveyi damat içi bayılsa da nezaketen içer bitirir. :D:D Peki siz bu geleneği uygulayıp eşinize tuzlu kahve ikram ettiniz mi? Ettinizse eşiniz bunu nasıl karşıladı? :D:D

Sayfayı Paylaş