gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

TV Dizileri ve Cekim yerleri

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

televizyon dizileri fatmagülün sucu ne nerede cekiliyor öyle bir gecer zamanki adini feriha koydum hakkindaki tüm bilgiler icin meleklermekani.com selam kizlarrr.. bende merak ediyordum bir kac dizinin setlerini ve nerede cektiklerini, sonunda internette gezerken rastladim tüm bilgilere + sizlerle paylasmak istedim. Hani olurda sizde merak edipte, orada resim cekilmek isterseniz diye ;)

Fatmagülün sucu ne: Çengelköy'de. Üc katli olan ve büyük bir bahcesi bulunan ev Istanbul Boğazı'nın essiz manzarasina hakim.

Öyle bir gecer zamanki: dizi için UNESCO’nun koruma altına aldığı İstanbul Zeyrek’te set kuruldu. Mahalle dışındaki çekimler ise Beykoz’daki eski bir fabrikanın yerine kurulan setlerde yapıldı.Yeni sezonda ise set tamamıyla Beykoz'a taşındı ve Ali Kaptan'ın yaşadığı ev aslına uygun olarak yeniden inşa edildi. .

Adini Feriha koydum: Dizinin büyük bir bölümü Etiler ve civarında çekiliyor. Dizideki okul sahneleri icin ise, Bilgi Üniversitesi ile Beykent Üniversitesi kullaniliyor.

Yalanci Bahar: Sarıyerde bulunan 3 katlı bina 1895 yılında inşa edildi. (Daha önce Ask-i Memnu orada cekilmis)

Lale Devri: Lale Devri'nde fettan bir karakter olan ve Hatice Aslan'ın hayat verdiği Zümrüt Hanım'ın evi olarak ise yine Kandilli'de bulunan Abut Efendi Yalısı tercih eidliyor.

Reis: Istanbul Pasabahce

Genis Aile: dizi Sarıyer'e bağlı olan Boyacıköy'de çekiliyor.

Kalbim seni secti: dizi için Alemdağ'da bir set kuruldu. Ömer Asaf'ın ailesi ile yaşadığı ev olarak ise Anadolu Hisarı'nda yer alan tek katlı ve bahçeli bir yapı tercih eidliyor.

Bizim Yenge: Dizi Balat'ta bulunan 3 katlı bahçeli bir binada çekiliyor.

Al Yazmalim: Bursa'nın Mudanya İlçesi'nde yapılacak çekimler için Ericek Köyü yakınlarındaki büyük bir alana dev bir panayır kuruldu. Panayır alanına bir de motocross parkuru da yapıldı. Seçkin Özdemir, motor tutkunu olan İlyas karakteri için özel ders aldı.

Kaynak: hurriyet.com.tr

TV Dizileri ve Cekim yerleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. fotoraf cektir ve öl!!!!!

fotoraf cektir ve öl!!!!!

Resimdeki cocuk arkadaşlarıyla beraber Sundarbana tatil icin gitmişler .Resim cekmelerini istemis.Flaş >>>>>>>>>patladıkdan bir süre sonra cocuk bagırmış ve bayılmış .Iki gun sonra cocuk kalp krizinden ölmüş.Arkadaşları resimi çıkartmışlar ve res imi gorunce cok korkmuşlar.Resim cekilirken hepsi orda olmalarına ragmen gormedikleri bir şey varmış .Birer birer...
  2. Adamın Yüzünü Istedin Yere Cek

Adamın Yüzünü Istedin Yere Cek

Burdan İyi eğlenceler:D
  3. Yer Gök Aşk Dizisinin Oyuncuları

Yer Gök Aşk Dizisinin Oyuncuları

yer gök aşk yer gök aşk dizi oyuncuları oyuncuları isimleri yergök Fox Tv'nin severek izlenen dizisi Yer Gök Aşk'ın oyuncu kadrosunu sizlerle paylaşıyorum melekler :tik: - Murat Ünalmış - Birce Akalay - Selen Soyder - Kanbolat Görkem Arslan - Işıl Yücesoy - Ulvi Alacakaptan - Erman Okay - Levend Yılmaz - Ayşegül Günay - Selma Kutluğ - İpek Erdem - Kıvanç Kılınç - Yılmaz Calayır - Uğur...
  4. Gene Aynı Dizide Yer Alacaklar

Gene Aynı Dizide Yer Alacaklar

Efsane ikili,En beğenilen Partnerler,Yavuz Bingöl ve Ece Uslu Aynı projede Haberin Tamamı Burada Ekranların bir zamanlar en çok izlenilen dizilerinden birisi olan Zerda ve bu dizinin iki başrol oyuncusu(birçok kişinin en beğendiği ikili) Ece Uslu ve Yavuz Bingöl yıllar sonra aynı projede yer alacaklarmış. Atv ekranlarında 2002-2004 yılları arasında yayınlanan 'Zerda' dizisinde rol alan...
  5. 2014 Show Tv Yeni Sezon Dizileri Başlıyor!

2014 Show Tv Yeni Sezon Dizileri Başlıyor!

2014 show tv yeni sezon dizileri, 2014 show tv yeni dizileri, show tv yeni sezon dizileri Sevgili melekler, Show Tv yeni sezona, yeni yıla yepyeni dizilerle girecek. Kasım sonu ve Aralık ayında başlayacak dizileriyle reyting yarışına devam edecek olan Show Tv'de yen, başlayacak diziler ve kısaca konuları şöyle olacak.... SEVDALUK Dizi Show, iki duayen ismi; Demet Akbağ ve Erdal...

Sayfayı Paylaş