gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Tv2'den Eski Dizilerle Gündüz Kuşağı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tv2 günlük yayın akışı, tv2 dizileri, tv2 gündüz yayın akışı
    Sevgili melekler, Doğan Medya'nın sahibi olduğu Tv2, gündüz kuşağında reyting rekorları kıran dizileri tekrar oynatmaya hazırlanıyor. Başını kaçıran, sonuna yetişemeyen ya da ortalardan bazı bölümleri izleyemeyen ve tekrar izlemek isteyenler için gündüz kuşağında yayınlayacağı sevilen diziler şöyle...

tv2.jpg

Tv2'den Eski Dizilerle Gündüz Kuşağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşak çatışmaları

Kuşak çatışmaları

kuşak çatışması ile ilgili kompozisyon kuşak çatışması kompozisyon nedir nedenleri Gençlik döneminde duygular yoğundur. Sürekli dalgalanma gösterirler. Genç, sevinçle üzüntü, sevgi ile nef İlgili Bağlantılar fret arasında gidip gelir. Ruhsal tepkilerinde aşırılık, davranışlarındaki çelişki bu döneme özgü bir bocalamanın belirtisidir. Genç bir yandan içinden gelen dürtülerini dizginlemeye...
  2. Eski

Eski

Rüyada eski bir sey veya yeninin eskidigini görmek hayir degildir.
  3. Yapım kuşağı

Yapım kuşağı

yapım kuşağı icatları yapım kuşağı, nedir, örnekleri, icatları, etkinlikleri, hakkında bilgi bu yazımızda arkadaşlar. Yapım Kuşağı nedir; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'ler. Yapım kuşağı, kişinin günümüz şartlarına uygun olan, kendi çevresinde varolan, bir sorunu yada kendini geliştirmek istediği konuyu ele almasıdır Melek'ler. Yani kısacası; kendine ait bir fikir üzerinde çalışması...
  4. Vahide Gördüm den Yeni Bir Dizi Haberi....

Vahide Gördüm den Yeni Bir Dizi Haberi....

Vahide Gördüm Vahide Gördüm Yeni Dizi Vahide Gördüm Adını Feriha Koydum Dizisinden tedavi amaçlı ayrılmıştı biliyoruz ki...Adını Feriha Koydum Dizisinin Son bölümde oynayacağını söyleyen Vahide Gördüm şimdide yeni dizi için kolları sıvamış....Ona geçmiş olsun ve yeni dizide ki işinde başarılar diliyoruz.... Yeni Dizimde Dram Yok Vahide Gördüm, kanseri yendiğini söyleyip yeni projesini...

Sayfayı Paylaş