gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Twigy Ev Botu Modelleri (Bayan)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kış ayları geldiğin de özellikle biz bayanlar mutlaka ayaklarımızı sıcak tutmamız gerekir. Kadın hastalıklarının birçoğu ayaklarımızı ve kendimizi sıcak tutmamaktan oluşmaktadır. Normal bir çorap ile bazen ayakları ısıtmak mümkün olmayabilir. Burada devreye twigy markasının koleksiyonun da yer alan kadın, erkek ve çocuklar için özel olarak tasarlanan ev botu modelleri girmektedir. Benim de ev ortamın da çok severek kullandığım ev botu modelleri gerçekten ayakları sıcacık tutuyor. Terlik giymek gibi alışkanlığımın olduğunu söyleyemem ama ev botu modelleri çok kullanışlı ve eve girdikten sonra yatana kadar ayağımdan çıkarmıyorum diyebilirim.
    Farklı renk ve modellerden oluşan bayanlar için twigy ev botu modellerini sizler için bu yazım da paylaşıyorum.
    twigy ev botu (1).jpg twigy ev botu (2).jpg twigy ev botu (3).jpg twigy ev botu (4).jpg twigy ev botu (5).jpg twigy ev botu (6).jpg twigy ev botu (7).jpg twigy ev botu (8).jpg twigy ev botu (9).jpg twigy ev botu (10).jpg twigy ev botu (11).jpg twigy ev botu (12).jpg twigy ev botu (13).jpg twigy ev botu (14).jpg twigy ev botu (15).jpg twigy ev botu (16).jpg twigy ev botu (17).jpg twigy ev botu (18).jpg twigy ev botu (19).jpg twigy ev botu (20).jpg twigy ev botu (21).jpg twigy ev botu (22).jpg twigy ev botu (23).jpg

Twigy Ev Botu Modelleri (Bayan) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayan bot,çanta,eldiven,modelleri

Bayan bot,çanta,eldiven,modelleri

Melişlerim ben çok beğendim bakalım sizde beğenecekmisiniz:) özellikle bu botlara bayıldım tamda benlik:)
  2. Twigy Ev botları

Twigy Ev botları

twigy ev botları twigy ev botu Veeee kışın modası ev botları.Hamişlerim ayaklarınızı sıcak tutmak için birebir diyorum. Renkleri ve desenleri göze hitap eden ev botlarını çok beğeniceksiniz (:
  3. 2012 Twigy Yağmur Botları

2012 Twigy Yağmur Botları

twigy, 2012, sonbahar, yağmur botları, çizmeleri, modelleri, desenleri, hakkında detaylı bilgiler burada Twigy çoktan yaz mevsimini sona erdirip sonbahar ve kış için kreasyon hazırlamaya başlamış melekler...Son iki sezondur çok tutulan yağmur botları bu sonbahar-kış sezonundada gözde olacak gibi bizden söylemesi... Sıcak yaz aylarına veda eden; sonbahar ve kış aylarına ‘sımsıcak’ bir...
  4. Twigy Ev Botları

Twigy Ev Botları

twigy ev botları fiyatları ev botları peluş terlikler 2012 ev botları modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Artık kış yüzünü iyiden iyiye hissettiriyor melekler. Evlerde iş Yerlerinde doğalgazlarımız sobalarımızı yakmaya başladık bilee :) Bebeklerimizi bile artık Örgü Battaniyelere sarmaya başladık.Ayaklarımızın sıcak olması için Çoraplarımızı hiç eksik etmiyoruz. Bu yıl...
  5. Ugg Bayan Bot Modelleri 2016

Ugg Bayan Bot Modelleri 2016

Kış aylarının vazgeçilmez bir ayakkabı modeli olan bot modelleri piyasa da farklı ayakkabı marka ve firmaların koleksiyonların da yer alarak bayanlara sunulmaya devam ediliyor. Uzun bir süredir bot modellerin de bayanların trendi haline gelen ugg bot modelleri değişik renklerle yeni sezonda tekrar yerini alarak oldukça rahat bir kullanım olanağı sunuyor. Kaba bir görünümü olmasına karşın...

Sayfayı Paylaş