gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Twilight takıları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

alacakaranlık takıları twilight takıları Alacakaranlık kuşağı Twilight tutkunları için birbirinden güzel ve şık takı modellerini sizlerle paylaşıyorum
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve beğendiğiniz ürünleri sipariş etmek istiyorsanız ürünlerin Web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz

2. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

bu çok hoşuma gitti

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bu çok hoşmuş adminim..:D

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Twilight takıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Alacakaranlık - Twilight Filmi

Alacakaranlık - Twilight Filmi

alacakaranlık resmi web sitesi alacakaranlık resmi sitesi web cd fiyatları Alacakaranlık - Twilight Isabella, babasıyla birlikte yaşamak üzere küçük bir kasabaya taşınır. Burada bir vampir olan Edward ile tanışır. Edward’ın uzak durmaya çalışmasına rağmen birbirlerine aşık olurlar. Ancak herşey kasabaya gelen 3 göçebe vampir ile değişir. Aaron Blaise ve Robert Walker’ın yönettiği...
  3. Twilight ve film hataları

Twilight ve film hataları

film hataları alacakaranlık film hataları Ben alacakaranlıkta bu kadar çok hata olcağını düşünmezdim..Ama bunlar çok ufak hatalar ben Ezel dizisindeki hataları düşününce ohooo bu hatalar onun yanında 0 kalıyo... Bella sınıfa girerken kıtabı yan ama masanın önüne geçince düz Aracın bir yanı siyah rekli gözükürken diğer kare de siyahlıktan eser yok.....
  4. Twilight Eclipse Bella resimleri

Twilight Eclipse Bella resimleri

bella resimleri bella fotoları resımlerı Twilight filminin son serisi olan Eclipse Bella resimlerini sizlerle paylaşıyorum.Daha önceki serilerde büyük bir ilgiyle izlenen film bana göre üçüncü seridede oldukça başarılı.
  5. alacakaranlık twilight fan club

alacakaranlık twilight fan club

Isabella Swan Washington'ın, yağmurun hiç dinmediği küçük kasabası Forks'a taşınır. Bu şimdiye kadar aldığı en sıkıcı karar gibi görünmektedir. Fakat gizemli ve çekici Edward'la tanışması hayatını heyecanlı ve tüyler ürpertici bir hâle sokar. Edward şimdiye kadar, içinde yaşadığı küçük toplulukta vampir kimliğini saklayabilmiştir. Ancak artık kimse güvende değildir, özellikle Edward'ın en çok...

Sayfayı Paylaş