gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Twilight ve film hataları

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

film hataları alacakaranlık film hataları Ben alacakaranlıkta bu kadar çok hata olcağını düşünmezdim..Ama bunlar çok ufak hatalar ben Ezel dizisindeki hataları düşününce ohooo bu hatalar onun yanında 0 kalıyo...

Bella sınıfa girerken kıtabı yan ama masanın önüne geçince düz

Aracın bir yanı siyah rekli gözükürken diğer kare de siyahlıktan eser yok..

Hava borusu yakın çekimde gözünde. Ama uzak çekimde yanaklarında

Saçları dışarıda ama 2. ise içerde.

Edward'ın montunun manşetleri'nin arkadan çekilince açık önden çekilince kapalı

Yakından çekilince kafası sağda ama uzaktan çekince kafası solda

İlk kare de sürahi yokken ikinci kare de sürahi görüyoruz

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bence twilight abartldğı kadr güzel bir flm değil ayrca bundan başka flmn içinde de bir çok tutarszlık var...ben bir film izlerkn ne kadr fantastk yönü ağr olsada tutarlılığa önem veririm..ama bu filmde dedğim gbi mantkszlık çok fazla....

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben zaten beğenmiyorum filmi :))

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    normaldir dewamlılıkta sorun yasıyorlar

Twilight ve film hataları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Voleybolda Blok ve Blok Hataları

Voleybolda Blok ve Blok Hataları

voleybolda blok voleybol blok voleybolda nedir voleybol nedir BLOK BLOK YAPMA Blok, fileye yakın olan oyuncuların rakipten gelen topu durdurmak için file üst kenar seviyesinden daha yükseğe uzanarak yaptıkları harekettir. Sadece ön hat oyuncularının bloğu tamamlamasına izin verilir. Blok Teşebbüsü Blok teşebbüsü, topa dokunmadan yapılan blok...
  2. filmlerdeki hatalar...

filmlerdeki hatalar...

filmlerdeki hatalar way anasını johnny depp te adidas giyiyor [/ o devirde uçağın ne işi var [/ anladık kaliteli kıymetli ama bari çekimlerde çıkar
  3. Ünlülerimizin Ve futbolcularmızın Konuşma Hataları

Ünlülerimizin Ve futbolcularmızın Konuşma Hataları

Ah bizim ünlüler ahh,aslında ok güzel diyalog kuran kişiler normal hayatta fakat televizyonda kameraları görünce heyecan mı basıyo yoksa pot kırmayım gibisinden bişiler mi oluyo kameraların karşısına çıkmadığımdan bilemicem.Ama hiç düzgün bir diyalog kuramıyorlar Nasıl diye merak ettiyseniz işte sizlere birkaç örnek Bende burda biraz saçmaladım ama heyecandan konu açıyorum yaa:sütyen::puf:...
  4. Twilight Avatarları Alacakaranlık Avatarları ve gifleri

Twilight Avatarları Alacakaranlık Avatarları ve gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. 2012 Alacakaranlik Efsanesi Twilight  3D Film Tanitim Ve Fragmani

2012 Alacakaranlik Efsanesi Twilight 3D Film Tanitim Ve Fragmani

alacakaranlık alacakaranlık şafak vakti 2012, alacakaranlik efsanesi, twilight, safak vakti, fragman konulari burada melekler Merhaba Melekler, Yakisikli vampir Edward hikayesi devam ediyorrrr, Hemde 3 boyutlu olarak...2012 Yilinin Kasim Ayinda vizyona girecek olan Filmde, Bakalim Bu kez bizleri neler bekliyor ? Iste Fragman (Sadece fragmani su ana kadar 8 milyon kisi tarafindan...

Sayfayı Paylaş