gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Twitter Da Nasıl Çevirmen Olunur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Twitter Da Nasıl Çevirmen Olunur kim bu konuda bilgi verecek bana kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Twitter Da Çevirmen Nasıl Olunur
    Twitter herkes tarafından gün geçtikçe kullanım oranı artan bir sosyal ağ haline geldi.

Şimdi sizlere anlatacağımız yöntemle diğer kişilerden farklı olarak profilinizde Çevirmen ibaresi yer alabilir.

Twitter translate yani çeviri merkezine giriyorsunuz. Her çeviriyi oyluyorsunuz bir süre sonra çevirmen ibaresi profilinizde yer alıyor.

Twitter Da Nasıl Çevirmen Olunur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl Zengin Olunur

Nasıl Zengin Olunur

nasil zengin olunur nasıl zengin olunur iş adamı nasıl iş sahibi olabilirim adamı İnsanlar boşuna zengin olmuyormuş vallahi bu yazıyı okuduktan sonra daha iyi anladım.Zeka her şeyin başı arkadaşlarım... New York'ta bir bankanın önünde duran son model Rolls Royce otomobilden inen adam, hızlı adımlarla bankaya girdi ve önüne çıkan ilk görevliye, bireysel kredi için başvuruda bulunmak...
  2. twitter da link kısaltma

twitter da link kısaltma

twitter da link kısaltma nasıl olur? Arkadaşlar ben twitter da link kısaltmak istiyorum acaba asıl yapacam? bilenler lütfen bildiklerini paylaşsın.
  3. Twitter Nasıl üye olunur buyrun

Twitter Nasıl üye olunur buyrun

Twitter Nasıl üye olunur twitter türkçe kayıt twitter türkçe kullanmak twitter türkçe üye ol Twitter Nasıl üye olunur Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda Twitter'a üye omlak için yapmanız gerekenleri sıralıyor ve bu konuda size yardımcı oluyoruz. Twitter nasıl üye olacaksınız önce buraya tıklayın ana sayfaya gidiyoruz.. Sign Up Tıklayın Full name = adınız Username = kullanıcı...
  4. Nasıl Pilot Olunur ?

Nasıl Pilot Olunur ?

Nasıl Pilot Olunur Pilot Olmak İçin Neler Gerekli Kuş gibi gökyüzünde uçmak sevdasında olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için nasıl pilot olunacağı hakkında ki bilgileri paylaşıyoruz :) Türkiyedeki uçuş okulları Tükiyeninde üye olduğu uluslar arası sivil havacılık komutesi şartlarına uygun hareket etmek zorunda,bu şartların denetimi ise sivil havacılık güvenliğince yapılmakta....
  5. Nasıl Avukat Olunur

Nasıl Avukat Olunur

Nasıl Avukat Olunur ben avukat olmak istiyorum ama nasıl avukat olunur bilmiyorum. Avukat olmak için ne gerekiyor hangi bölümü okumak lazım lütfen yazın.

Sayfayı Paylaş