gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

twitter gizlilik ayarları tweet gizleme nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tweetlerimin gizli olmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim bu mümkün mü ? Yapılışı var ise tabiki oluyorsa bilgi verilmesini istiyorum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz, Twitterdeki ayarlarınızı gizlemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
    Kullanıcı adınıza sağ üstte tıklayın > Ayarlar > Tweet Gizliliği > Tweetlerimi Korumaya Al.

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya ben twitterda retweetlerimi açmak istiyorummm yani şey arkadaşıma sordum retweet butonum görünmüyomuşş heralde yanlışlıkla bişeyler yaptımm :D nasıl düzeltebilirimm cevapp verirmisinizzz! lütfenn sağolunn :D

5. adem gürbüz

adem gürbüz Forum Okuru

twitter gizlilik ayarları tweet gizleme nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Duvar Gizlilik Ayarları Burada!

Facebook Duvar Gizlilik Ayarları Burada!

facebook duvar gizlilik ayarları nasıl kapatılır ne yapmam lazım duvarıma başkaları yazmasın anlatımı açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Facebook modası her geçen gün artarak hızla yayılıyor melekler :) Buna bağlı olarak ta bu paylaşım ağının püf noktalarını pek çok kişi merak ediyor ve araştırıyorlar.Daha önce sizlere forumumuzdan facebook sohbet geçmişini temizleme ve facebooku...
  2. Facebook da yorumları gizleme nasıl yapılıyor

Facebook da yorumları gizleme nasıl yapılıyor

arkadaşlarım ben face hesabımdaki yorumların nasıl gizleneceğini öğrenmek istiyorum var ise yardımcı olun lütfen.
  3. Avea Mms Ayarları Nasıl Yapılıyor Buyrun Öğrenelim Melekler

Avea Mms Ayarları Nasıl Yapılıyor Buyrun Öğrenelim Melekler

Mms Ayarları Avea Avea’da Mms Ayarlarını Nasıl Yaparım Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/225628-avea-dakika-sorgulama-faturali-hatlar-icin.html bilgiler aktarmıştık. Şimdi de Avea Mms ayarları nasıl yapılıyor bu yazımızda hep birlikte öğreniyor ve Avea Mms ayarları yapmak için ilgili tüm bilgileri sizlere aktarıyoruz Melek'ler. Avea hatlı telefonunuzun...
  4. Whatsapp Gizlilik Ayarları Nasıl Oluşturulur

Whatsapp Gizlilik Ayarları Nasıl Oluşturulur

Son yılların en çok uygulanan uygulamalarından biri olan whassapp, gün geçtikçe hızla çoğalan bir kullanıcı ile karşı karşıya kalıyor. Whatsapp ilk kez kullanacaklar yada gizlilik ayarları hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için sizlere gereken whatsapp gizlilik ayarlarını bu yazımız da paylaşıyoruz. Whatsapp uygulamasını kullanırken durumların, profil fotoğrafın ve son görülmenin...
  5. Xenforo belirli üye gruplarına reklamı açma kapatma işlemi nasıl yapılıyor

Xenforo belirli üye gruplarına reklamı açma kapatma işlemi nasıl yapılıyor

Özellikle online şekilde çok fazla üyesi bulunan ve sürekli olarak forumda olanlar için adsense reklamlarının gösterilmesinden daha saçma birşey bulunmamaktadır. Bundan dolayı şimdi dilerseniz sizlere belirli üye gruplarına adsenseyi nasıl kapatıp açıyoruz onu göstermek istiyorum. Öncelikle bilmeniz gerekenler Her üye grubu, her siteye göre rakkamsal anlamda değişiklik gösterebilir. Bundan...

Sayfayı Paylaş