gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Twitter Hesabı Açmak istiyorum ama nasıl

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Twitter Hesabı Açmak istiyorum ama nasıl açacağımı bilmiyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olun kızlar

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Twitter Hesabı Açmak istiyorum ama nasıl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

Twitter Hesabı Silme Twitter Nasıl Siliniyor Bir twitter hesabınız var ve artık sıkıldınız hesabınızı kapatmak istiyorsunuz melekler :) O halde doğru yerdesiniz. Hesabı silmek için yapmanız gerekenler şöyle; Twitteri silmek için Öncelikle twitter.com sitesine girip kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz. Settings bölümüne giriyoruz buradan. Sağ üst köşede bulunuyor. En alt...
  2. Twitter hesabı nasıl silinir - kapatılır?

Twitter hesabı nasıl silinir - kapatılır?

Twitter hesabı nasıl silinir Twitter hesabı kapatmak Merhaba Sevgili Melek'ler... yine bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle ve o misafirimiz ile Twitter hesabı nasıl silinir bu yazımızda konu alıyoruz. Son zamanların gözde sosyal paylaşım sitelerinden biriside şüpesiz ki twitter dır. Twitter dan bunalan bazı kullanıcıların işlerini kolaylaştırabilmek adına sizlere twitter...
  3. yahoo hesabı açmak istiyorum

yahoo hesabı açmak istiyorum

Merhaba.Ben yahoo hesabı açmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
  4. Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

twitter hesabı twitter hesabı dondurma Sevgili melekler, bu sayfamızda twitter hesabı kullanıcılarını yakından ilgilendiren önemli bir özellikten bahsedeceğiz. Gereken durumlarda twitter hesabı nasıl dondurulur, tüm bilgileri burada bulabilirsiniz... Twitter'da hesabınızı dondurmak için Ayarlar --> Hesap bölümünün en alt kısmında Hesabımı Devredışı bırak seçeneğini göreceksiniz. Ona...
  5. Twitter Hesabında Twitler Nasıl Gizlenir?

Twitter Hesabında Twitler Nasıl Gizlenir?

twit gizleme ayarları, twitler nasıl gizlenir, twitterde gizlilik ayarları Twitter hesabınız varsa ve hesabınızda paylaştığınız twitlerinizi kimlerin görüp göremiyeceği konusunda gizlilik ayarlarının nasıl yapıldığına dair bilgi arıyorsanız sizler için twit gizleme bilgilerini paylaşıyoruz. Twitter'da bazı kullanıcılara tıkladığınızda "adlı kişinin tweetleri gizlidir."...

Sayfayı Paylaş