gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Twitter Hesabı Nasıl Açılır resimli anlatım yapar mısınız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Twitter Hesabı Nasıl Açılır bu konuda yardım ve bilgi istiyorum ama konu açarsanız resimli anlatım yapın daha iyi ve çabuk anlarım :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Twitter Hesabı Nasıl Açılır resimli anlatım yapar mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gmail Hesabı Nasıl Açılır? (resimli anlatım)

Gmail Hesabı Nasıl Açılır? (resimli anlatım)

gmail hesabı, hesap açma, hesap açmak nasıl açılır, anlatımı, resimleri, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Gmail hesabınız olsun istiyorsunuz ama nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsunuz :) O halde açıklamalarımız işinize yarayacak melekler :) İlk önce BURAYA TIKLAYIN ve açılan sayfada hesap oluştur butonunu tıklayın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. Burada...
  2. Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

gmail hesabı nasıl açılır yapılması gerekenler gmail açma hesap oluşturma ile ilgili bilgiler burada melekler Hotmail hesabından bıktınız mı? Bir gmail hesabı açmak istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz:) Buyrun size gmail hesabı nasıl açılır yardımcı olalim melekler :) Öncelikle www.gmail.com sitesine gidin. Hesap oluştur kısmına tıklayın. Çıkan ekranda doldurmanız gereken...
  3. Facebook Hesabı Nasıl Açılır

Facebook Hesabı Nasıl Açılır

facebook hesabı nasıl açılır facebook kayıt nasıl yapılır üye olmak için yapılacak işlemler nelerdir ile ilgili bilgiler burada melekler Artık facebook hesabı olmayan pek yoktur herhalde melekler :) Ama yetişen yeni nesilden face hesabı almak isteyenler ve artık benim de bir facebook hesabım olsun diyenler için facebook hesabı nasıl oluşturulur anlatmak istiyoruz.Forumumuzda facebook kapatma...
  4. Twitter Hesabı Nasıl Açılır Diyorsanız Buyrun Öğrenin

Twitter Hesabı Nasıl Açılır Diyorsanız Buyrun Öğrenin

twitter hesabı nasıl açılıyor twitter hesabı nasıl açarım Sevgili melekler, artık herkesin bir facebook hesabı var. Ancak teknolojinin nimetlerinden geri kalmayayım benim bir de twitter hesabım olsun diyorsanız doğru yerdesiniz. :) Bu konumuzda twitter hesabı nasıl açılır ayrıntılı olarak anlatacağız sizlere ..:tik: Yapmanız gereken Öncelikle twitter adresine gitmek, resimlerde anlatılanları...
  5. Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

twitter hesabı twitter hesabı dondurma Sevgili melekler, bu sayfamızda twitter hesabı kullanıcılarını yakından ilgilendiren önemli bir özellikten bahsedeceğiz. Gereken durumlarda twitter hesabı nasıl dondurulur, tüm bilgileri burada bulabilirsiniz... Twitter'da hesabınızı dondurmak için Ayarlar --> Hesap bölümünün en alt kısmında Hesabımı Devredışı bırak seçeneğini göreceksiniz. Ona...

Sayfayı Paylaş