gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

twitter hesabım çalındı nasıl geri alırım yardımmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar sanırım twitter hesabım çalındı, lütfen yardım edin nasıl alabilirim ? Konuyla ilgili bilgisi olan varsa ne olur yazsın :(((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    En çok kullanılan sosyal medya ağlarındna biri de twitter. Özellikle takipçisi çok olan siteler ise çoğu zaman hesaplarının çalınması problemiyle karşı karşıya kalıyor.
    Twitter hesabınınz çalındıysa ilk yapmanız gereken şifrenizi sıfırlamadır.Twitter hesabınızın account bölümünden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Bu yöntem işe yaramıyorsa;

https://support.twitter.com/forms/hacked

adresinden ulaşabileceğiniz formda, Twitter destek ekibi sizler için adım adım hesabınızı geri alabileceğiniz bir yöntem hazırlamış. Bu linkteki formu kullanarak hacklenen Twitter hesabınızı geri alabilirsiniz.

Bunun yanında;

https://support.twitter.com/articles...en-compromised

Adresine girerek formdaki bilgileri doldurup hesabınızı geri alabilirsiniz.

twitter hesabım çalındı nasıl geri alırım yardımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

Twitter Hesabı Silme Twitter Nasıl Siliniyor Bir twitter hesabınız var ve artık sıkıldınız hesabınızı kapatmak istiyorsunuz melekler :) O halde doğru yerdesiniz. Hesabı silmek için yapmanız gerekenler şöyle; Twitteri silmek için Öncelikle twitter.com sitesine girip kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz. Settings bölümüne giriyoruz buradan. Sağ üst köşede bulunuyor. En alt...
  2. Twitter hesabı nasıl silinir - kapatılır?

Twitter hesabı nasıl silinir - kapatılır?

Twitter hesabı nasıl silinir Twitter hesabı kapatmak Merhaba Sevgili Melek'ler... yine bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle ve o misafirimiz ile Twitter hesabı nasıl silinir bu yazımızda konu alıyoruz. Son zamanların gözde sosyal paylaşım sitelerinden biriside şüpesiz ki twitter dır. Twitter dan bunalan bazı kullanıcıların işlerini kolaylaştırabilmek adına sizlere twitter...
  3. msn adresim çalındı nasıl geri alırım

msn adresim çalındı nasıl geri alırım

Msn adresimi çaldılar. Kim olduğunu tahmin edebiliyorum ama kahretsin birşey diyemiyorum.Ben bu msn adresini geri alabilirmiyim, alabilirsem nasıl alabilirim ?
  4. Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur?

twitter hesabı twitter hesabı dondurma Sevgili melekler, bu sayfamızda twitter hesabı kullanıcılarını yakından ilgilendiren önemli bir özellikten bahsedeceğiz. Gereken durumlarda twitter hesabı nasıl dondurulur, tüm bilgileri burada bulabilirsiniz... Twitter'da hesabınızı dondurmak için Ayarlar --> Hesap bölümünün en alt kısmında Hesabımı Devredışı bırak seçeneğini göreceksiniz. Ona...
  5. Çalınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Çalınan Twitter Hesabı Nasıl Geri Alınır?

twitter hesabım çalındı, çalınan twitter hesabını geri alma, çalınan twitter hesabı Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağlarında kullandığınız hesaplarda şifrenizi son derece güvenli seçmeniz ve kimseyle paylaşmamanız gerekmektedirç Zira hesabınız istemediğiniz kişilerin eline geçer ve başınızı ağrıtabilir. Eğer twitter hesabınız çalındıysa ne yapmanız gerekiyor, bu konuda sizlere yardımcı...

Sayfayı Paylaş