gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba millet öncelikle hepinizin babalar günün kutluyorum ve sizden Twitter İçin Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum paylaşımınız için şimdiden çok tşkler

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgili için güzel sözler arıyorum

sevgili için güzel sözler arıyorum

arkadaşlarım sevgili için söylenecek en güzel sözleri arıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Ömrümle ilgili güzel sözler arıyorum

Ömrümle ilgili güzel sözler arıyorum

Ömrümle ilgili güzel kısa yada facebookta kullanabileceğim sözler ve şiirler arıyorum varsa benimle paylaşır mısınız lütfen.
  3. Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

Twitter İçin Sözler Güzel Twitter Sözleri Nickleri Twitter Sözleri ve Nickleri Sevgili melekler, bu yazımızda twitter için kullanabileceğiniz twitter sözleri ve nickleri listemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz :) -Elin adamı aya çıkar,marsa gider,arsenikte yaşam bulur..Biz de çubuk krakeri kırmadan yatay olarak ağzımıza sokmaya çalışırız. -1.murat hangi savaşta ölmüstür sorusuna;...
  4. Twitter için nickler arıyorum

Twitter için nickler arıyorum

Selam arkadaşlar ben yeni bir Twitter hesabı aldım henüz acemiyim yeni ilk kez Twitter kullanacağım ve sizden Twitter için nickler istiyorum şöyle sıradışı ve ilgi çekici Twitter için nickleri olursa sevinirim.
  5. Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum

Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum

Çok güzel giden bir ilişkim var ve onu çok seviyorum.Ona güzel mesajlar atmak istiyorum, onu etkileyecek olan güzel sözler. Yazabilirmisiniz bana ?

Sayfayı Paylaş