Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

T

TİTAN

Forum Okuru
Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar
Twitter İçin Sözler
Güzel Twitter Sözleri Nickleri
Twitter Sözleri ve Nickleri

Sevgili melekler, bu yazımızda twitter için kullanabileceğiniz twitter sözleri ve nickleri listemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz :)

twitter-d4.jpg

-Elin adamı aya çıkar,marsa gider,arsenikte yaşam bulur..Biz de çubuk krakeri kırmadan yatay olarak ağzımıza sokmaya çalışırız.

-1.murat hangi savaşta ölmüstür sorusuna; katıldığı en son savaşta diyen öğrenciye alkış.

-Aldığımız çeyrek altını kutusunda rahat ettirebilmek için altına sünger koyan bir milletiz.

-GTA oynarken sebepsiz yere ezdiğim tüm masumlardan özür diliyorum.

-Bu aralar gereksiz olan herşeyimi atıyorum,özellikle kahkahalarımı.

-Yüksek, yüksek tepelere ev kurmasınlar gidip gelmesi zor oluyor lan.

-Saç spreyi sloganı; Kafama sıkar giderim.

-Abi bi çuval inciri berbat ettin, sözüne hiç anlam veremiyorum. E incir hassas meyvedir, hepsini çuvala koyarsan tabi berbat olur.

-Bana bir selpak ver dediğimde selpak yok deprempak vereyim diyen arkadaşımı boğdum. Kaç yıl yerim?

-Kaçta yatarsam yatayım, erken kalkarım. diyen insanı kıskandığım kadar kimseyi kıskanmadım. O nasıl bir bünyedir öyle.

-Bana yaşadığın en korku dolu anı anlat derlerse onlara; Şöföre verdiğim 100 liranın üstünü beklerken yaşadığım dakikaları anlatırım.

-Misafirlikte gidilen apartmanda “acaba bu ışık mı yoksa zil mi Duygusunu Yaşamıştır Herkes.

Geri