gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Twitter İçin Sözler Güzel Twitter Sözleri Nickleri Twitter Sözleri ve Nickleri

Sevgili melekler, bu yazımızda twitter için kullanabileceğiniz twitter sözleri ve nickleri listemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz :)

-Elin adamı aya çıkar,marsa gider,arsenikte yaşam bulur..Biz de çubuk krakeri kırmadan yatay olarak ağzımıza sokmaya çalışırız.

-1.murat hangi savaşta ölmüstür sorusuna; katıldığı en son savaşta diyen öğrenciye alkış.

-Aldığımız çeyrek altını kutusunda rahat ettirebilmek için altına sünger koyan bir milletiz.

-GTA oynarken sebepsiz yere ezdiğim tüm masumlardan özür diliyorum.

-Bu aralar gereksiz olan herşeyimi atıyorum,özellikle kahkahalarımı.

-Yüksek, yüksek tepelere ev kurmasınlar gidip gelmesi zor oluyor lan.

-Saç spreyi sloganı; Kafama sıkar giderim.

-Abi bi çuval inciri berbat ettin, sözüne hiç anlam veremiyorum. E incir hassas meyvedir, hepsini çuvala koyarsan tabi berbat olur.

-Bana bir selpak ver dediğimde selpak yok deprempak vereyim diyen arkadaşımı boğdum. Kaç yıl yerim?

-Kaçta yatarsam yatayım, erken kalkarım. diyen insanı kıskandığım kadar kimseyi kıskanmadım. O nasıl bir bünyedir öyle.

-Bana yaşadığın en korku dolu anı anlat derlerse onlara; Şöföre verdiğim 100 liranın üstünü beklerken yaşadığım dakikaları anlatırım.

-Misafirlikte gidilen apartmanda “acaba bu ışık mı yoksa zil mi Duygusunu Yaşamıştır Herkes.

Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnızlık mesajları güzel sözler

Yalnızlık mesajları güzel sözler

Yalnızlığı anlatan mesajlar ve güzel sözler arkadaşlarım. Bazende yalnızlığın aslında insanı tribe koyduğunu ispat eden faceden arakladığım bir tane söz var ona bittim :) Dam başı ve saksağanı çağrıştırıyor :lau::hmm::hmm: ALL SANA YANLIZLIGIN TRİBİ :) dayim seni sordu hangi demet kadir inanir (: Platonik sevmek zordur. Her hareketi üstünüze alınmak istersiniz ama onlar başkasına aittir,...
  2. 2012 Kocam İçin Güzel Sözler Mesajlar

2012 Kocam İçin Güzel Sözler Mesajlar

Kocam İçin Sözler 2012 Kocam İçin Sözler Kocam İçin Güzel Sözler Sizin olduğunuz kadar eşinizin de güzel sözler duymaya ihtiyacı var melekler :) Biz de bunu düşünerek, eşlerinize söyleyebileceğiniz güzel sözleri biraraya getirdik. İşte eşlerinize güzel sözler :) Bir genç kız evlendiği zaman birçok erkeğin ilgisini, tek bir erkeğin ilgisiyle değiş tokuş eder. (HELEN ROWLAND)...
  3. Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum

Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum

Merhaba millet öncelikle hepinizin babalar günün kutluyorum ve sizden Twitter İçin Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum paylaşımınız için şimdiden çok tşkler
  4. 24 Kasım için güzel sözler mesajlar

24 Kasım için güzel sözler mesajlar

24 kasımda facebooktan paylaşmak üzere güzel sözler arıyorum. 24 kasımla ilgili güzel mesajlar varmı ?
  5. cuma günü için mesajlar ve güzel sözler yazarmısınız

cuma günü için mesajlar ve güzel sözler yazarmısınız

Hayırlı cumalar herkese. Bu güzel günün hürmetine lütfen cuma mesajları yazarmısınız? Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş