gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Twitter Özlü Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Twitter Özlü Sözler arıyorum lütfen bana Twitter Özlü Sözler sunun kızlar bekliyorum güzel özlü twitter sözlerinizi :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Twitter Özlü Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlü Sözler

Özlü Sözler

başarının nedenlerini anlatan özlü sözler okuma yazmanın önemini anlatan özlü sözler yazınız okuma yazmanın önemini ve okumanın Dünyada hiçbir şey insanı kin besleme duygusu kadar yıpratmaz. Nietzsche Dünya, aç oldukları için uyuyamayanlarla, açlardan korktukları için uyuyamayanlar arasında bölünmüş durumdadır. Paulo Freire Ciddiyet, zihin eksikliklerini örtmek için icat edilmiş bir...
  2. ÖzLü SözLer. .

ÖzLü SözLer. .

charles dickens sözleri 1 - Çin Atasözü Kopan bir ipe sımsıkı bir düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür. Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan tek nokta yine o düğümdür... 2 - (Söz Sahibi Bilinmiyor) Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz... 3 - Edward de Bono...
  3. Özlü sözler

Özlü sözler

özlü cuma sözleri Çok bıkarsan hayattan bir mezarlığa git,ölüler iyi bilir yaşamak güzeldir... Başkası düştü mü "çürük tahtaya basmasaydı" deriz.Kendimiz düşünce,bastığımız tahtanın çürük olmasından şikayet ederiz. Yükseklerde yılana da rastlarsınız,kartala da, ama birisi sürünerek çıkmıştır birisi uçarak... Sahip olduğunu sandığın, terkedip gitmişse o zaten hiç senin olmamış...
  4. Özlü Sözler

Özlü Sözler

Nereden geldigini unutmaki, nereye gidecegini unutmayasin. (Seyh Edebali) Ehil olmayanlara sabretmek ehil olanlari parlatir. (Mevlana) Hakiki dost sIkIntIlI zamanlarda, senin gururun ve izzet-i nefsini kirmadan, sana yardim...
  5. Özlü Twitter Sözleri

Özlü Twitter Sözleri

Özlü Twitter Sözler Twitter Özlü Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Twitter sayfasında paylaşacağınız kimi kısa, kimi uzun olan ama kesinlikle özlü olan Twitter özlü sözleri sizlerle paylaşıyoruz :) Bir şey sorduğumda ‘evet’ diyorsun ya hani, ayağına basmak geliyor hemen içimden. Hayal işte, kuruyor insan… Bazen sen bile "vay be !" dersin kendine; tek satırlık...

Sayfayı Paylaş