Twitter sözleri ( tivıtır tivitır adı herneyse işte )

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Twitter sözleri ( tivıtır tivitır adı herneyse işte )
Twitter yani namı diğer tivıtır da kullanabileceğiniz müthiş sözleri sizler için araştırdık arkadtaşlarım ve aşağıdaki dehşek-ül muazzam sözlere ulaştık. :D:D :almi: Bunları kullanabileceğiniz gibi değişik sözleride bizlerle paylaşarak bi işe yarayabilirsiniz. İşte sizlere harika sözler.

Twitter sözleri

Eli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni anıyor...abi kirlisin işte ya bi git yıkan!! :)

Gece gece ailesi mesajlaşırken görmesin diye yorganın altına giren ergen nefessiz kalarak can verdi. :)Allah rahmet eylesin....::))

Bayram tatilinde en çok küfür yiyenler; 1 - Torpilin üreticisi. 2 - Torpil satan bakkal. 3 - Torpili patlatan çocuk..:)

BABAMA DEGERIMI SORDUM “DUNYALAR KADAR” DEDI, DUNYANIN DEGERINI SORDUM “BES PARA ETMEZ” DEDI:)

Bir Erkek Kıza Tokat Atarsa Erkek Suçludur.Bir Kız Erkeğe Tokat Atarsa Yine Erkek suçludur.Doğanın Kanunu Erkek Hep SuçLu :D

Konuşurken "Lafını unutma" diyerek sözümü kesersen, bende söyleyeceğimi unutmamak için içimden onu tekrarlarm, seni hiç dinlemem :D

şeytanı bulmak kolay sen şeytan olmayanı bulmaya çalış bu devirde:)

Eğer bir kadın , saçları bozulma pahasına yağmurda seninle yürüyorsa , hiç durma lan evlen onunla.:)

Teşekkürler avon. Teşekkürler schwarzkopf. Teşekkürler max factor.. sizin sayenizde güzel çirkin ayıramaz olduk :D

Eurovision'dan elendigimizi nihat dogan'a nasil anlaticaz adam memleketi bize emanet etti gitti sonucta:)))

Komşumuzun yeni doğan bebeğine "Toprak Su" ismini koydular. Biz de kısaca "Çamur" diyoruz. :D

Karısını öldürüp yeni yaptırdığı evin temeline gömen adamdan şok itiraf;"Evi Benim Üzerime Yap Dedi bende yaptım karımı hiç kırmazdım:)

Ajdarın yeni şarkılarının olduğu laptopu çalındığı için albümü yayinlanamıcakmış. Bir de hırsızlık kötü bişey derler:)

Fareye deney yapmışlar viski,votka,bira vermişler hepsinde oynamış zıplamış,rakı vermişler elini masaya vurmuş"O KEDİ BURAYA GELECEK"demiş.:)

hayatta karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin. Eğer değerlendiremiyorsanız hemen fırsatlarla dolu AVON kataloğuna baş vurun:)

ben onu düşünmedim ya direk düz mantıkla baktım dedinizya nerden baktığınsa bağlı direk monütörden baktığım için öyle ddim:)

Sevdiğin insanı havaya atıp tutacaksın, atıp tutacaksın. Arada bir tutmayacaksın. Düşsün ki tuttuğunun kıymetini bilsin." :))

Ah be dünya ! Sen dönüyorsun onu anladık da bu insanlar senden daha hızlı dönüyor, hemde ortada hiçbir yörünge yokken.:))

Çözdüm ben abicim, 11880 de erkekler 11810 da kızlar varya. 11833 de de ortaya karışık bişeyler yapalm demişler ♥:)))

Fukaraya "evine hırsız girdi" demişler; "Üzerine kilitleyin kapıyı açlıktan ölsün ib**" demiş :D

Nihat Doğan Olmak; arkadasın 0.5 uç istediginde 0.7 uç verip üstü kalsın diyebilmektir.:)

Nihat Doğan Olmak; sinema bileti alırken cam kenarı olsun diyebilmektir:)

AH BE MATEMATİK HİÇ BÜYÜMEDİN HEP PROBLEM ÇIKARIYORSUN..:).

Bir Bayanın Gözyaşının Akmasına Sadece Soğan Değil, Bazen Bir "HIYAR" Da Neden Olabilir...! :)

Ask elmayi yemekle baslar, ayvayi yemekle biter.:)

Hayatımı Flim Yapsalar Sen Ancak Araya Giren Reklam Olursun:)

Nasıllar süppperler dimi :D:D Şimdi sıra sizde paylaşın hadi bakibm :D:D :uhh::uhh:

Yok bence bunlar çok eskide kaldı canım ya hatta 2009 senesi sözleri. biraz daha tutulan şeyler yazsanız ha nasıl olur ?

Geri