gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Twitter youtube ve facebooka neden giriş yapılamıyor ?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Facebook, Twitter ve Youtube'a erişim yasaklandı mı? Sosyal medya siteleri neden açılmıyor? Öğlen müzik dinlerken aniden youtube kesintiye uğradı ve sayfa görüntülemede hata veriyor.Sosyal paylaşım siteleri olan twitter ve facebooka da erişim sağlanamıyor peki ama neden ?İşte ayrıntılar

t.png

Bugün Türkiye’de pek çok kullanıcı İnternet’in en çok kullanılan 3 sitesine girmekte zorluk çekiyor. Saat 12:00 itibariyle Twitter, Facebook ve YouTube’a erişim güçlükleri yaşandı. Facebook’a erişim 13.30 itibrariyle aşıldı. Peki Twitter ve Youtube neden açılmıyor?

Mobil cihazlarla internet bağlantısı sağlayanlar erişim sorunu yaşamazken, Türkiye’de yaygın kullanılan iki ADSL operatörüden ise sosyal paylaşım sitelerine girilemiyor.
    İnternet kullanıcıları yaşanan kesintiyi diğer siteler üzerinden birbiriyle paylaştı. Bu sitelere VPN, proxy ve DSN değiştirme yöntemleri ile girilebildiği öğrenildi.
    kaynak:sozcu.com.tr

Twitter youtube ve facebooka neden giriş yapılamıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

facebook giriş sayfası facebook giriş sayfası açılmıyor Arkadaşlarım benim evdeki bilgisayardan o kadar deniyorum olmuyor bir türlü bu facebook giriş sayfasını açamıyorum. Acaba bir yerde hatamı yapıyorum
  2. Ktunel - Youtube giriş linki

Ktunel - Youtube giriş linki

Arkadaşlarım Türkiyede biliyorsunuz sürekli birşeyler yasaklanıyor. Şu anda bir yasak yok ama önümüzdeki zamanlarda olaki bir yasak olur ise bu aşağıdaki link ile dilerseniz youtube.com sayfasına sorunsuz girebilirsiniz. İşte o link http://ktunnel.com/
  3. Facebook Twitter Nedir

Facebook Twitter Nedir

Facebook Twitter Nedir ? Yahu arkadaşlar bu facebook ve twitter nedir herkesin dilinde bir face twit geziyor bende mi üye olsam ne işe yarıyor?
  4. twitter giriş

twitter giriş

twitter giriş sayfası, Twitter' Buradan giriş yapabilirisniz. Twitter Giriş Eğer Twitter hesabınız yok ise buradan twitter üyelik alabilirsiniz Twitter Üye Ol
  5. İşyerinizde Facebook Girişi Engellendiyse Ne Yapacaksınız ?

İşyerinizde Facebook Girişi Engellendiyse Ne Yapacaksınız ?

Bu konu; işyerinde face engellemesi nasıl kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazı işyerlerinde çalışanların işlerine konsantre olamamaları ya da boşa vakit harcamaları sebebiyle internette rahatça dolaşmaları engellenmiştir. Eğer siz de işyerinizden face hesabınıza giremiyorsanız ve bu canınızı sıkmaya başladıysa şimdi vereceğimiz ipuçları ile bu sorunu kolayca...

Sayfayı Paylaş