gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Twitterda Arka Plan Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

twitterda arka plan, twitter arka plan yapma, twitter arka plan nasıl değişir
    Sevgili melekler, twitter hesabınızda yapabileceğiniz ufak tefek değişikliklerle dikkat çekici canlı bir twitter sayfasına sahip olabilirsiniz. Bunun için nette bulunan pek çok arka planları kullanabilirsiniz. Yalnız bu arka planları seçerken dikkat etmeniz gereken şey arka plan ölçülerinin twitter arka plan ölçüleriyle uyum sağlaması gerektiğidir. Arka planların ebatları farklılık gösterebilir. Resmin kalitesini bozmayacak şekilde resmin ebatını değiştirebilirsiniz. Twitter'da kullanılan arka planların orjinal boyutu 700x782'dir. Siz bu ebatların üzerinde olan resimlerde bulabilirsiniz.

twitter.jpg

Twitterda Arka Plan Ölçüleri Nasıl Olmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Twitterda Arka Plan Yapma

Twitterda Arka Plan Yapma

Twitterda Arka Plan Yapma nasıl oluyor arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varsa aranızda bana lütfen Twitterda Arka Plan Yapma nasıl oluyor yazsın.
  2. Twitterda Arka Plan Nasıl Yapılır

Twitterda Arka Plan Nasıl Yapılır

Twitterda Arka Plan Yapımı Twitterda Arka Plan Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Twitterda arka plan nasıl yapılır diye bize soru soran siz sevgili misafirler, bu yazımızda v arka plan yapma konusu hakkında sizlerle bilgiler paylaşıyoruz. Twitter Hesabınıza girdikten sonra “Ayarlar” (Settings) sekmesinin altındaki “Tasarım” (Design) kısmını seçiniz. Karşınıza çıkan duvar kağıdı...
  3. twitter arka planları nasıl değiştirilir acil yazın

twitter arka planları nasıl değiştirilir acil yazın

Twitter arka planı nasıl değiştirilir acil yazın lütfeennnn
  4. twitter arka plan resmi nasıl ayarlanır

twitter arka plan resmi nasıl ayarlanır

merhaba tw,tter hesabım için arka plan resmi eklemek istiyorum ama nasıl yapacağım bunu bilen var mı ?
  5. twitter arka planını nasıl değiştireceğim

twitter arka planını nasıl değiştireceğim

Ben twitter hesabı kullanıyorum ama birşey sormak istiyorum.Twitter arka planı nasıl değiştiririm.Birinde gördüm çok hoşuma gitti.

Sayfayı Paylaş