gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Twitter'da Artık Bu Özellik Olmayacak! Tıklayın!..

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

twitter özellikleri, twitter yeni dönem, twitter açılacak mı
    Sevgili melekler, twitter kullanıcılarını son derece ilgilendiren bir haberimiz var. Bundan böyle twitterda retweet dönemi bitiyor. Önce '@' sembolünü kaldırmayı planlayan ve kullanıcıların bu sembolü kullanmaksızın birbirleriyle görüşmeleri için çalışmalarını sürdüren Twitter, daha sonra da tweet başına okunurluk için düğmeye basmıştı.

twitter.jpg

Son olarak yeni gelen güncelleme ile tek bir tweet'te 140 karakter sınırlamasına tabi kalmaksızın birden fazla fotoğrafın yüklenmesine ve Facebook'ta olduğu gibi fotoğraf etiketlemeye imkan veren Twitter şimdi de Retweet özelliğini değiştiriyor.

Çalışma mantığı tamamen aynı kalmakla birlikte artık kullanıcılar 'retweet' etmek yerine 'Share with followers' yani 'Takipçilerle paylaş' butonunu kullanacak. Yani herhangi bir tweet'i retweet etmek, kendi takipçilerinizle paylaşmak istediğinizde 'retweet' ismini görmek yerine 'Takipçilerle paylaş' butonunu göreceksiniz.

Twitter konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Twitter'da Artık Bu Özellik Olmayacak! Tıklayın!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu ara şunu istiyorummm

bu ara şunu istiyorummm

bu ara tek istediğim uyku ve kafa dinlemek gündüz 2 de oğlumu ayaklarımd belki 1 saat sallıyorum uyumak için o uyumak istemiyor benim tek isteğim uyusa yatırsam hemen bende uyusam gündüz uyumak çok tatlııı
  2. Arı Sütü ve Özellikleri

Arı Sütü ve Özellikleri

arı sütü, nedir, özellikleri, nerede bulunur, nasıl elde edilir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Kahvaltılarımızın en gözde besinlerinden biri baldır hiç kuşkusuz.Binbir derte deva bu besini üreten arılar müthiş bir hiyerarşik düzende yaşarlar.Her arının görevi bellidir ve hepsi kraliçe arının önderliğinde işlerini yaparlar.Ana arının ölmesi ya da...
  3. Buda Benim revanim pişman olmayacaksınız

Buda Benim revanim pişman olmayacaksınız

tatlı tatlı çeşitleri revani tarifleri revani tarifi tatlılar ve tarifleri revani tatlısı, tatlı, revani tarifi, revani en güzel revani burda meleklerim... en güzel revani bence benim revanim revanimin üstüne revani tanımam.zaten bir yemeyen pişman birde denemeyen.işte buda benim tarifim. REVANİ TATLISI MALZEMELERİ 3 Yumurta 1 su bardağı şeker 1 çay bardağı pekmez yarım çay bardağı...
  4. Twitter'da List Özelliği Nasıl kullanılır

Twitter'da List Özelliği Nasıl kullanılır

Twitter'da List Özelliği Nedir Twitterda List Özelliği Nasıl kullanılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Twitter'da List Özelliği nedir diye merak eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizler için Twitter'da List Özelliği hakkında bilmeniz gerekenleri aktarıyoruz. Twitter kullanıcıları bu özellik sayesinde tweetleri listeleyebilecek.Yani istediğiniz iletileri bir kategoriye bağlayıp bu...

Sayfayı Paylaş