gebe
  1. Kayıtsız Üye

    Kayıtsız Üye Forum Okuru

    Twitterda En Çok Takip Edilenler kimler?

    Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

    Günümüzün en meşhur sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter da nedense ünlüler daha çok takip ediliyor ve ben merak ettim acaba Twitterda En Çok Takip Edilen ünlüler kimler?
     
  2. TİTAN

    TİTAN Forum Okuru

    Yabancı Kullanıcılar
    1. Lady Gaga (@ladygaga, 16,425,213)
    2. Justin Bieber (@justinbieber, 14,901,452)
    3. Katy Perry (@katyperry, 12,491,526)
    4. Kim Kardashian (@kimkardashian, 11,563,052)
    5. Britney Spears (@britneyspears, 11,388,800)
    6. Barack Obama (@barackobama, 11,326,837)
    7. Shakira (@shakira, 10,802,237)
    8. Rihanna (@rihanna, 10,073,974)
    9. Taylor Swift (@taylorswift13, 9,457,443)
    10. Selena Gomez (@selenagomez, 8,603,871)

    Türk Kullanıcılar


    Cem Yılmaz
    1.680.406

    Abdullah Gül
    1.304.267

    Demet Akalın
    1.189.595

    Gülben Ergen
    1.151.425

    Okan Bayulgen
    1.099.240

    Sertab Erener
    1.058.172

    Hülya Avşar
    945.330

    Ata Demirer
    920.468

    Recep Tayyip Erdoğan
    897.690

    Hilal Cebeci
    853.232

    Ayşe Özyılmazel
    844.054

    Nil Karaibrahimgil
    592.394

    Seba Tümer
    567.873

    Kemal Kılıçdaroğlu
    505.492

    Erdil Yaşaroğlu
    461.375

    Elif Şafak
    446.463

    Alex de Souza
    446.369

    Cüneyt Özdemir
    434.109

    İclal Aydın
    409.410
     
Twitterda En Çok Takip Edilenler kimler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2007'de En Çok Merak Edilenler

    2007'de En Çok Merak Edilenler

    2007'de en çok merak edilenler İnternet'in iki arama motoru Google ve Yahoo, 2007 yılında en çok aranan kelimeleri açıkladı. Buna göre, google kullanıcıları en fazla "iPhone" kelimesiyle ilgili arama yaparken, Yahoo’da en çok aranan "Britney Spears" oldu. İki sitenin açıkladığı listeler şöyle: GOOGLE: 1) iPhone 2) Webkinz (Arkadaşlık sitesi) 3) TMZ (Magazin...
  2. Hamilelikte en çok merak edilenler

    Hamilelikte en çok merak edilenler

    Sevgili hamiş meleklerim; hamilelik bir kadının hayatındaki en özel dönemlerin başında geliyor. Anne olacağı günlerin heyecanını taşıyan kadın aynı zamanda bebeği ile ilgili endişeler de taşıyor. İşte hamilelik boyunca anne adaylarının akıllarına en çok takılan soruları sizler için derlendi.Bakın meleklerim neler öğreneceğiz; HAMİLELİKTE EN ÇOK MERAK EDİLENLER Bu soruları Op. Dr. Murat...
  3. En çok merak edilenler 2

    En çok merak edilenler 2

    fobilerin nedeni, kisaltmalar, tek yumurta ikizler, bunlari biliyormusunuz, merak ettiklerimiz, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Fobilerin nedeni nedir? İnsanların yaklaşık yüzde onu fobilerden müzdariptir. Bazılarında travmatik bir olay tetikleyici olabilirken bazı fobiler fiziksel problemlerle ilgili olabilir. Yapılan araştırmalar bazı basit fobilerin genetik...
  4. En çok merak edilenler

    En çok merak edilenler

    merak edilenler, hayattan, sivrisinek ısırıkı, ay olmasaydi, selülit, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz İştahımız hep ihtiyacı olan besinleri mi ister? İştah vücuttaki besin dengesizliğini düzenliyor, ancak bunu destekleyen iyi kanıt bulunmuyor. Örneğin, çikolata magnezyum içeriyor ve magnezyum eksikliği kadınlarda muayyen dönemlerdeki gerginlik ve sinirlilik halinin...
  5. Son Zamanlarda Twitterda En Çok Konuşulan Konular

    Son Zamanlarda Twitterda En Çok Konuşulan Konular

    Twitter'da En Çok Konuşulanlar Neler Twitter'da En Çok Konuşulan OLaylar İnternet kullanımının yaygınlaşması ve sosyal paylaşım ağlarına gösterilen ilgi sayesinde herşeyimiz ortalara döküldü melekler. Bu fırsatı verimli ve mantıklı bir şekilde değerlendirenler olduğu gibi cılkını çıkaranlar da fazlasıyla mevcut. Facebookun ardından hayli ilgi görmeye başlayan twitter da bu garipliklerin en...

Sayfayı Paylaş