gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Twitterda Kişiye Özel Mesaj (DM) Nasıl Yollanır?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

twitter özel mesaj twitter kişiye özel mesaj twitter dm

Sevgili melekler, twitter hesabı kullanıyorsanız herkese açık mesajlar gönderebilmenin yanı sıra, tıpkı facebookta olduğu gibi kişiye özel mesaj (DM) da yollayabileceğinizi duymuşsunuzdur. Bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için bakın DM nasıl gönderilir?

twitter-dm.png

Twitter'daki bu mesajlara direct message yani özel mesaj adı verilmektedir.Bu göndereceğiniz mesajlar 140 karakter ile sınırlıdır. Özel mesaj yani DM gönderebilmek için göndereceğiniz kişinin sizi follow yapması yani takip etmesi gerekmektedir. Ancak sizin takip ettiğiniz ama sizi takip etmeyen bir kişi de size DM gönderebilme imkanınız vardır.

Twitter'da Size yazılan tweetleri görmek için @Bağlan‘a tıklamanız yeterli olacaktır. Sizin adınıza yazılan tweetleri ordan görebilirsiniz ve cevap verebilirsiniz.

Twitter'a Eğer DM gelip gelmediğine bakmak istiyorsanız arama kutusunun yanındaki ayarlar simgesine tıklayıp Direk Mesajları seçmeniz gerekmektedir.

Daha sonra açılan ekranda eğer DM gönderilmişse size onu görürsünüz eğer gönderilmediyse altta gördüğünüz gibi bir ekran gelir.Eğer bu ekran geldiyse veya bir arkadaşınıza DM göndermek istiyorsanız Yeni Mesaj'a tıklamanız gerekiyor.Yeni mesaj bölümüne tıkladığınızda karşınıza bir ekran çıkacak oradan göndereceğiniz arkadaşınızın twitter kullanıcı adını veya ismini yazmalızınız.İşte hepsi bu kadar kolay gelsin arkadaşlar.

Twitterda Kişiye Özel Mesaj (DM) Nasıl Yollanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ - Kişiye Özel

Emre Altuğ - Kişiye Özel

Kişiye özel bi gösterinin anısı var Elinde çantan kalbi kırıklarının içinde acısı var Bu bir pandomim yokki cümlesi Sakın beni arama Sen bu satırları okurken Ben çoktan çekip gittim şehirden Benden önce neysen şimdi osun İlacın ne tedavisi belli İçinde ben yokum zira Sana çoktan yazılmış sana bunun reçetesi Sakın beni arama Sen bu satırları okurken Ben çoktan çekip gittim şehirden Belki...
  2. Özel Mesaj Yani Pm Nasıl Atılır ?

Özel Mesaj Yani Pm Nasıl Atılır ?

Forum kullanmayı bilmeyen değerli kullanıcılarımız için pm nin nasıl atıldığını anlatacağım. Öncelikle pm atacağınız kişinin isminin üzerine tıklayın aşağıdaki gibi bir sayfaya yönleneceksiniz. Özel mesaj gönder butonuna tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde görülen işlemi gerçekleştiriyorsunuz.
  3. Twitter Üzerinden Özel Mesaj Nasıl Yollanır?

Twitter Üzerinden Özel Mesaj Nasıl Yollanır?

twitter özel mesaj twitter özel mesaj nasıl yollanır Sevgili melekler, son zamanlarda hayli popüler olan twitterdan özel mesaj da yollanabileceğini biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız, buyrun öğrenin... Twitter hesabına giriş yapın. Özel mesaj yazacağınız kişinin sayfasını ziyaret edin. Takip ediliyor yazısının yanındaki küçük insan simgesine tıklayın ve alt menünün açılmasını sağlayın.
  4. Twitterda Şikayet Nasıl Yapılır?

Twitterda Şikayet Nasıl Yapılır?

twitterda şikayet twitterda şikayet etme Sevgili melekler, bir twitter hesabınız varsa ve bir kullanıcıdan rahatsız oluyorsanız, onu şikayet edebilirsiniz. Nasıl mı? Yapmanız gereken şey öncelikle engellemek ve şikayet etmek istediğiniz twitter hesabına giriyorsunuz daha sonra takip et kısmına tıklayın orada çıkan seçeneklerden kişiyi engelle yada sil var oradaki butona tıklayın...
  5. Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

yılbaşında ne hediye alsam, kişiye özel hediyeler, 2014 yılbaşı hediyeleri Hediye alıp vermek en güzel duygularından biridir. Karşınızda ki kişinin mutluluğu ve heyecanına ortak olmak için bazen günlerce hediye konusunda kararsızlıklar yaşanır. Öncelikle hediye alacağınız kişinin sizin için ne anlam ifade ettiğidir. Eğer sizin için özel biri ise çok farklı kişiye özel hediye seçeneklerinden...

Sayfayı Paylaş