gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Twitterda Seçim Geyikleri!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

seçimle ilgili geyikler twitter, seçim geyikleri, 2011, seçimler bitti, esprileri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Seçimler bitti,geyikler başladı.Twitter seçimlerle ilgili esprilerle dolmaya devam ediyor.İşte seçme twitler...

Mehmet Ali Birand: Erdoğan sürpriz yapti beklenmedik bir basari kazandi buna eklenecek bir sey yok. sonra ak partiden beklenen "gururlanma padisahim senden buyuk allah var" sloganini gercekten benimsemesi.

İsmet Berkan: CHP ve MHP bu seçimin açık mağlupları... Balkon rakısı vakti...

Yıldıray Oğur: CHP'lilere teselli: Türkiye Kürt İslam Cumhuriyeti oldu...

*seçimin kaybedeni açık: CHP. Bi kaybeden de doğan medya. kılıçdaroğlu'nu o kadar ölçüsüz tuttular ki...

Mehmet Baransu: Bu seçimin yanılanlarından biri de benim. Bağımsızlar 27 olur dedim. 35 kişi oldular.

*Sandalye üzerine çıkıp elleri patlarcasına alkışlarıyla parti borazanlığı yapanlar da bu gecenin kaybedeni

*Seçimin kaybedeni CHP'nin anketörü Adil Gür oldu. CHP yüzde 30 larda demişti. Hatta partiye yüzde 32 demişti. Adil Gür seçimleri tutturamazsam bakkal dükkanı açarım demişti. Adil Gür marketten alışverişlerinizi bekliyoruz.

Yavuz Oğhan: sadece başkanlık sistemi değil, her ne kadar uzlaşma aransa da çok zaman geçmeden akp'nin imzasını taşıyan yeni anayasa için sandık göründü.

*kim ne derse desin, rakamlar akp'nin veya daha doğru bir ifade ile tayyip erdoğan'ın tarihi bir başarının altına imza attığını gösteriyor

Metehan Demir: Yesinler liderlerini... Erdoğan'dan başka lider mi var?

Ahu Özyurt: Yuzde 50 neresinden baksaniz psikolojik bir zaferdir..

Sanem Altan: Gözüm Emine Erdoğanda..gururu,duruşu, o her sözde ağır ağır kafa sallayışı...Roman yazdırır valla.. (balkon konuşmasına yorumu)

Gani Müjde: Merak ediyorum, Nihat Dogan oy kullandı mı? :)

*Ampulü söndürelim derken avizeyi taktılar bize.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    .... evet şok diktatörlük gibi mübarek

3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    ​Ismet Berkan cok komik olmus:))

Twitterda Seçim Geyikleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geyik Boynuzu

Geyik Boynuzu

geyik boynuzu tozu falda geyik boynuzunun faydaları boynuzu faydaları falda GEYİK BOYNUZU Rivâyet edilir ki: Hasan Sezâî Efendi zamânında, Edirne'de, kötü yola düşmüş bir kadın vardı. Bir zaman bu kadın hâlisâne olarak tövbe edip, eski hâlinden vazgeçti. Sâlih ameller işlemeye başladı. Fakat, uygunsuz kimseler tarafından tedirgin ediliyor, rahat bırakılmıyordu. Bu kadın Hasan Sezâî'ye...
  2. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  3. hüdaverdi geyikleri

hüdaverdi geyikleri

- ali bey amca + efendim - sana niye ali bey amca diyolar ali bey amca + sen sorasın diye - peki niye bana hüdaverdi diyolar ali bey amca + ne bileyim oğlum ben - hüda mı veriyorum ben ali bey amca hem hüda ne demek ki + ya sabır… - ali bey amca + heee - lahmacun istemiştin ya + eee - bulamadım bende macun aldım :ehmm: - ali bey amca + efendim - ali bey amca + efendim - ali...
  4. gezegen geyikleri

gezegen geyikleri

merkür: ya bi s. git ya popomu yaktın güneş: lan ip. sana bi koyarım çıkarsın sistemden dötün donar mars: kaç kere dedim bu iş olmaz bırak peşimi diye neptün: ya benim olursun ya kara deliğin dünya: bırakın kızı nen jüpiter: sen sen ufaklık gel bakim buraya uranüs: buyur abi bi mesele mi var jüpiter: güneş dingili tutuldu artık sistemin sefiri benim haraçları ben topluyorum bundan...
  5. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...

Sayfayı Paylaş