Twitterda Spam Yediğini Nasıl Anlarsın?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

twitterda spam yediğimi nasıl anlarım twitterda spam
    twitterda spam yedim

Sevgili melekler, spam, internet üzerinde aynı mesajın yüksek sayıdaki kopyasının, bu tip bir mesajı alma talebinde bulunmamış kişilere, zorlayıcı nitelikte gönderilmesidir. Twitter'daki spam profillerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu profillerle başa çıkmanın yolu spam olarak işaretlemek ise gitgide daha çok zaman kaybına neden olmaktadır. Twitter'da doğrudan spam olarak sizi takip edenleri veya spam tweetleri sizden bahsederek (@mention) girenleri önlemenin yolu, ilgili profili tıklayıp spam olarak işaretle seçeneğini seçmekten geçmektedir.

twitter-spam.png

Twitterda Spam Yediğini Nasıl Anlarsın? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Herkes yediğini ikram eder...

Yavuz Sultan Selim'e , İran Şahı kiymetli mucevherlerle suslu bir sandik hediye gonderiyor. Sandik aciliyor. Icinden cesit cesit degerli taslar, kiymetli atlas, kadife kumaslar cikiyor.Fakat bir de pis bir koku yayiliyor. Dehset bir koku, herkes burnunu tikiyor.En alttaki bohcadan insan pisligi cikiyor.. Yani Osmanliya çok kötü bir hakaret ! Cihan padisahi emir veriyor ve diyor ki ;...
  2. Hamile olduğunu nasıl anlarsın yada nasıl anlarım kızlar

Kızlar başından hamilelik geçmiş kişiler. Tam olarak hamile olduğunu nasıl anlarsın, ne zaman anlarsın bunu tam olarak herkeste " evet bu benim belirtim herkeste vardı herkes bunu hisettiyse hamiledir " diyebileceğiniz belirtileri benimle paylaşabilir misiniz. Yani belkide test diyeceksiniz de ben o süreci yaşamak istiyorum tam olarak belirtiler neler nasıl anlarım ? Tşk ediyorum
  3. Twitterda Arka Plan Nasıl Yapılır

Twitterda Arka Plan Yapımı Twitterda Arka Plan Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Twitterda arka plan nasıl yapılır diye bize soru soran siz sevgili misafirler, bu yazımızda v arka plan yapma konusu hakkında sizlerle bilgiler paylaşıyoruz. Twitter Hesabınıza girdikten sonra “Ayarlar” (Settings) sekmesinin altındaki “Tasarım” (Design) kısmını seçiniz. Karşınıza çıkan duvar kağıdı...
  4. Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın? Lütfen cevap

Seni Beğenen Bir Erkeği Nasıl Anlarsın? Hanımlar sizden bir bayan olarak öneri ve bilgi tavsiye bekliyorum acaba siz, sizi beğenen erkeği nasıl anlarsınız. Yani erkekler beğeniyorsa nasıl anlaşılır? Lütfen cevap verin!
  5. Ya bu Twitterda Resimlere Nasıl Bakılır

Selam arkadaşlar size bir sorum olacak ben yeni bir twitter hesabı aldım da ama resimlere nasıl bakacam bilmiyorum acaba Twitterda Resimlere Nasıl Bakılır bileniniz var mı?
  6. birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın ?

Yha ben birini seviyorum ama o da beni seviyor mu tam olarak emin olamadım ve bilemiyorum. Acaba kızlar birine aşıksan ve onunda sana aşık olduğunu nasıl anlarsın ????????????
  7. Twitterda Şikayet Nasıl Yapılır?

twitterda şikayet twitterda şikayet etme Sevgili melekler, bir twitter hesabınız varsa ve bir kullanıcıdan rahatsız oluyorsanız, onu şikayet edebilirsiniz. Nasıl mı? Yapmanız gereken şey öncelikle engellemek ve şikayet etmek istediğiniz twitter hesabına giriyorsunuz daha sonra takip et kısmına tıklayın orada çıkan seçeneklerden kişiyi engelle yada sil var oradaki butona tıklayın...
  8. Twitterda Kişiye Özel Mesaj (DM) Nasıl Yollanır?

twitter özel mesaj twitter kişiye özel mesaj twitter dm Sevgili melekler, twitter hesabı kullanıyorsanız herkese açık mesajlar gönderebilmenin yanı sıra, tıpkı facebookta olduğu gibi kişiye özel mesaj (DM) da yollayabileceğinizi duymuşsunuzdur. Bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için bakın DM nasıl gönderilir? Twitter'daki bu mesajlara direct message yani özel mesaj adı...
  9. Twitterda Arka Plan Ölçüleri Nasıl Olmalı?

twitterda arka plan, twitter arka plan yapma, twitter arka plan nasıl değişir Sevgili melekler, twitter hesabınızda yapabileceğiniz ufak tefek değişikliklerle dikkat çekici canlı bir twitter sayfasına sahip olabilirsiniz. Bunun için nette bulunan pek çok arka planları kullanabilirsiniz. Yalnız bu arka planları seçerken dikkat etmeniz gereken şey arka plan ölçülerinin twitter arka plan...
  10. Twitterda Yazı Rengi Nasıl Değiştirilir?

twitterda yazı rengini değiştirme, twitterda yazı rengi nasıl değişir, twitter yazı rengi Sevgili melekler, twitter kullanırken bazı püf noktaları bilmek, twitterdan daha etkin bir şekilde faydalanmanızı sağlayacaktır. İşte onlardan biri de twitter yazı renginizi değiştirmektir. Eğer bunun nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, bu konuyla ilgili yazımız işinize yarayacaktır... Twitterda...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. twitterda spam yedim

,
  2. spam yediğimi nasıl anlarım

,
  3. twitterda spam nasıl anlaşılır

,
  4. twitirde spam nasıl anlaşılır,
  5. twitter spam yediğimi nasıl anlarım,
  6. twitter da spam nasıl anlaşılır